Страхові компанії в США подали позов до Hyundai та Kia через викрадення автомобілів

0 65

Десятки страхових компаній подали позов з вимогою відшкодування витрат на ремонт або повне відшкодування вартості автомобілів Hyundai та Kia після викрадень, які почалися минулого року після публікації в соцмережах «лайфхаку» щодо легкості запуску автомобілів брендів.

Як повідомлялося раніше, деякі моделі Hyundai і Kia, що продаються в США до 2021 року, не були оснащені імобілайзером, що дозволяє шахраям використовувати простий кабель USB, щоб завести автомобіль і виїхати.

Однак злодіям спочатку потрібно проникнути всередину, що зазвичай означає розбити вікно і зробити деякі маніпуляції з внутрішнім оздобленням, і тепер страхові компанії хочуть, щоб Hyundai та Kia повернули їм все, що вони витратили на ремонт та відшкодування повної вартості автомобілів, які не вдалося відновити.

За даними Automotive News, Liberty Mutual, Nationwide, American Family та 65 інших автостраховиків, які складають лише частину страхових компаній країни, вже виплатили 190 мільйонів доларів та оцінюють загальну виплату більш ніж 300 мільйонів доларів.

Загалом вважається, що хвиля злочинності, спричинена публікаціями «лайфхаків» у соціальних мережах, може зрештою коштувати страховій галузі США до 600 мільйонів доларів, враховуючи, що 8,3 мільйона автомобілів, вироблених двома автомобільними брендами, не мають імобілайзера. 8 мільйонів від Hyundai і 4,5 мільйонів від Kia.

Згідно з позовом, який був поданий до Окружного суду США в окрузі Оріндж, штат Каліфорнія, у березні, заміна вікон та ремонт рульових колонок після спроби злому автомобіля та його системи запалення часто обходиться страховику більш ніж у 3000 доларів.

З позову випливає, що якщо транспортний засіб використовувався для розважальних поїздок або для заподіяння шкоди громадському майну, витрати страхової компанії зростуть до 10 000 доларів, а загальна шкода може становити до 20 000 доларів.

Hyundai i40 2015

Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA), яке стежить за дотриманням стандартів безпеки транспортних засобів у США, не вимагає, щоб у систему стартера обов’язково був інтегрований імобілайзер. У той же час Hyundai опублікувала заяву, в якій йдеться про те, що «в цьому судовому розгляді немає необхідності».

Деякі автомобілі Hyundai на дорогах США сьогодні — в основному моделі «br» або моделі початкового рівня — не оснащені системою запуску двигуна з кнопки та пристроями, що імобілізують. Важливо уточнити, що імобілайзер двигуна є протиугінним пристроєм, і ці автомобілі повністю відповідають федеральним вимогам щодо захисту від викрадення.

Однак у позові йдеться, що клієнти могли отримати варіанти захисту від викрадення лише в тому випадку, якщо вони купили «дорогі комплектації, в яких відсутні якісь опції безпеки автомобіля». Більше того, він додає, що інформація про відсутність імобілайзера була прихована в таблицях, які споживачі зазвичай не отримують, не читають і/або не розуміють.

У лютому Hyundai та Kia випустили оновлення програмного забезпечення для низки автомобілів, яке активує функцію «вимкнення запалювання» після блокування дверей. Крім того, тривалість звукового сигналу збільшена з 30 секунд до однієї хвилини і власникам доведеться використовувати брелок, щоб розблокувати автомобіль, щоб ключ завів двигун.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь