Стало відомо, які марки автомобілів найбільше купують українські бізнесмени

Renault Master

Попит на вантажні та спеціалізовані автомобілі переживає помітний сплеск: продажі зросли на 2,6% за попередній місяць. Прикметно, що Renault продовжує утримувати позицію лідера за обсягами продажів.

За даними Укравтопрому, ринок нових комерційних автомобілів, включаючи вантажівки та спеціалізовану техніку, в Україні продемонстрував зростання на 2,6% порівняно з квітнем. Крім того, цей показник подвоївся порівняно з травнем 2022 року, досягнувши в цілому 955 автомобілів. Примітно, що це найвищий зафіксований показник за останні 15 місяців. Однак, незважаючи на таке значне зростання, реєстрація нових комерційних автомобілів на 11% менше, ніж у травні 2021 року, порівняно з відповідним періодом минулого року.

вантажні автомобілі

Найпопулярнішим брендом серед покупців залишається Renault, 327 автомобілів якого було придбано лише у травні. Крім Renault, до п’ятірки лідерів увійшли Volkswagen з 81 проданою одиницею, Mercedes-Benz і Citroen з 66 одиницями, а також Peugeot з 52 одиницями.

Загальна кількість нових вантажівок, придбаних українцями за перші п’ять місяців 2023 року, становить 4 122 автомобілі. Ця вражаюча цифра свідчить про суттєве зростання у півтора рази порівняно з аналогічним періодом січня-травня 2022 року.