5 автомобільних брендів, машини яких українці купують найбільше

0 354

У травні компактний кросовер Renault Duster став тріумфатором на ринку нових легкових автомобілів, отримавши прихильність понад 470 покупців.

Українці продемонстрували зростаючий апетит до нових легкових автомобілів, придбавши понад 5,1 тис. автомобілів лише у травні – вражаюче двократне зростання порівняно з минулим роком. Прикметно, що споживчий ентузіазм залишився відносно стабільним порівняно з попереднім місяцем, про що свідчать дані, зібрані Укравтопромом.

На відміну від автомобільних продажів травня 2021 року, попит на нові автомобілі в тому ж місяці цього року знизився на 39%

Протягом усього місяця українські автолюбителі віддавали перевагу автомобілям японського автовиробника Toyota, що зробило її найбільш затребуваним брендом. До трійки лідерів також увійшли французький виробник Renault та німецький Volkswagen.

Volkswagen Tiguan

Ієрархічний склад найпопулярніших марок у травні виглядає наступним чином:

  • Toyota – 861 одиниця
  • Renault – 501 одиниця
  • Volkswagen – 446 одиниць
  • Hyundai – 347 од.
  • BMW – 344 шт.

Компактний кросовер Renault Duster, який став найбільш продаваним автомобілем місяця на ринку нових автомобілів, стрімко злетів у популярності, завоювавши прихильність 472 вибагливих покупців.

Варто нагадати, що в першому кварталі цього року найпопулярнішим автомобілем у світі був Tesla Model Y, який набрав вражаючі 267,2 тисячі реєстрацій. Це видатне досягнення ознаменувало приголомшливе зростання продажів на 69% порівняно з попереднім роком.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь