Генеральний директор Ford вважає, що Китай становить більшу загрозу, ніж Toyota чи GM

0 500

Джим Фарлі стурбований конкуренцією з китайськими виробниками електромобілів, які, на його думку, мають перевагу у собівартості та масштабі.

Генеральний директор Ford Джим Фарлі виключив GM і Toyota зі списку основних конкурентів своєї компанії на ринку електромобілів, натомість перейнявшись експансією Geely, BYD і SAIC.

Найближчими роками китайці стануть центром сили.

– сказав Фарлі.

Справді, в галузі електромобілів китайські виробники активно просуваються вперед, а BYD вже цього року обіцяє продати більше електромобілів, ніж нинішній лідер Tesla.

Ford Джим Фарлі

Генеральний директор Ford Джим Фарлі

Китай є найбільшим автомобільним ринком світу і вже освоїв випуск найсучасніших акумуляторів. У 2022 році китайські автовиробники експортували на зовнішні ринки два мільйони автомобілів, що вчетверо більше, ніж у 2020 році. А враховуючи зростання експорту в першому кварталі цього року, 2023-го ця цифра досягне трьох мільйонів. Фарлі вважає, що автовиробники Піднебесної обходять «Форд» за рівнем витрат та масштабом виробництва.

Як ви можете перевершити їх за роздрібною вартістю, якщо їх масштаби виробництва у п’ять разів більші за ваші?

– запитує Фарлі.

І хоча генеральний директор Ford вважає, що його компанія зможе успішно конкурувати, використовуючи свій унікальний бренд і ноу-хау, вона змушена буде скорочувати витрати, оскільки продажі блакитного овалу в самому Китаї за останні роки істотно знизилися.

Ford Mustang

В той же час, у себе вдома Ford уклав контракт з китайським виробником акумуляторів CATL, на будівництво нового заводу в Мічигані, а Казначейству США доведеться ухвалити рішення про те, чи порушує партнерство Ford-SAIC закон щодо «іноземних компаній, які викликають занепокоєння», пов’язане з правильністю оцінки спільного підприємства на час злиття. «Нам треба ухвалити рішення тут. Якщо локалізація виробництва акумуляторів буде пов’язана з політикою – покупцеві буде погано» – сказав Фарлі (цитата Reuters). Втім, у своєму занепокоєнні з приводу Китаю Фарлі не є самотнім.

BYD Hun

BYD Hun

Ілон Маск нещодавно визнав, що китайські автовиробники старанно працюють. Він очікує, що Китай стане другим після Tesla у світовій гонці електромобілів. Крім того, цього тижня шанхайський завод Tesla почав експортувати Tesla Model 3 і Model Y до Північної Америки. Причому перші зроблені в Китаї моделі вирушили до Канади.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь