На ринок повертається іспанський автовиробник Ebro з крутим електричним пікапом

0 35

Іспанська автомобільна марка Ebro була заснована в 1954 році і проіснувала рівно 33 роки. З того часу протягом кількох десятиліть ходили чутки про її відродження, але до реальних зрушень у цьому питанні щоразу не доходило.

Втім, судячи з усього, тепер справа нарешті зрушить з мертвої точки.

Ebro привіз на автомобільну виставку у Барселоні свою першу модель після формального воскресіння – електричний пікап з авангардним та агресивним дизайном.

Довжина машини, яка поки що носить статус передсерійного прототипу, склала понад 5 метрів, а ширина – близько 2 метрів. Дорожній просвіт – понад 28 см. Таким чином, іспанська «вантажівка» буде плюс-мінус схожою за цими параметрами з японським бестселером Toyota Hilux.

Ebro

Технічка

На заході в Іспанії дебютувала найпрактичніша конфігурація пікапа з дворядною кабіною та вантажним відсіком. Автомобіль отримав одразу два електромотори, які сумарно видають 220 кВт або 299 кінських сил. Місткість тягової батареї склала 100 кВт/год, що забезпечить утилітарнику запас ходу до 440 кілометрів.

Ebro

Офіційне відродження іспанського автовиробника заплановане на ключову дату для компанії – 70-річчя від моменту її заснування, тобто 2024 рік.

Що стосується дебюту серійного пікапа, у якого поки що немає навіть назви, то його презентація та початок продажів намічені на 2025 рік.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь