2 найгірші автомобілі бренду Bentley за всі роки існування компанії

Bentley Bentayga

Bentley Motors має репутацію виробника розкішних і високопродуктивних автомобілів, які уособлюють розкіш і вишуканість. Однак навіть бренд, відомий своєю досконалістю, може випускати моделі, які не відповідають очікуванням.

У цій статті ми заглибимося у світ Bentley, щоб виявити три найгірші автомобілі, які коли-небудь випускав шанований британський автовиробник. Незважаючи на свої захмарні цінники, ці моделі не виправдали очікувань у різних аспектах, залишивши гіркий присмак у роті ентузіастів Bentley.

Bentley Mulsanne: помилка в сучасній розкоші

Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne, випущений у 2010 році, мав на меті перевизначити стандарти сучасних розкішних седанів. На жаль, це амбітне починання не виправдало очікувань і стало одним з найбільших розчарувань Bentley. Незважаючи на привабливий зовнішній вигляд і розкішний інтер’єр, Mulsanne страждав від низки недоліків, які не виправдовували його високу ціну.

По-перше, керованість і динаміка Mulsanne залишали бажати кращого. Надмірна вага та розміри автомобіля ставили під загрозу його маневреність, що призводило до досить обтяжливого досвіду водіння. Крім того, паливна економічність була жахливою, а масивний двигун V8 пожирав паливо з тривожною швидкістю, що робило його непрактичним вибором для щоденних поїздок на роботу або подорожей на далекі відстані.

Крім того, інформаційно-розважальна система Mulsanne, хоча й багата на функції, виявилася застарілою і громіздкою в управлінні порівняно з конкуруючими розкішними седанами. Відсутність безшовної інтеграції та інтуїтивно зрозумілих елементів керування погіршила загальний користувацький досвід, залишивши технічно підкованих споживачів розчарованими.

Bentley Bentayga: Невдалий вихід на ринок позашляховиків

Bentley Bentayga

Bentley Bentayga, перший набіг Bentley на ринок розкішних позашляховиків, викликав великі очікування, але зрештою не виправдав їх на кількох фронтах. Будучи одним з найдорожчих позашляховиків на ринку, Bentayga з усіх сил намагався виправдати свою приголомшливу вартість.

Одним з найсуттєвіших недоліків Bentayga був її поляризаційний зовнішній дизайн. Хоча краса суб’єктивна, багато критиків і споживачів вважали естетику Bentayga не натхненною і позбавленою елегантності, яку очікують від Bentley. Загальний стиль не зміг зачарувати, залишивши її в тіні більш візуально привабливих конкурентів.

Крім того, незважаючи на те, що Bentayga позиціонувалася як високопродуктивний позашляховик, динаміка руху не відповідала його конкурентам. Важке шасі та неточна керованість ставили під загрозу її маневреність та чутливість, відволікаючи від захоплюючого досвіду водіння, який асоціюється з ім’ям Bentley.

Замість висновку

Незважаючи на те, що Bentley Motors має історію створення виняткових розкішних автомобілів, навіть вони зіткнулися з невдачами з деякими моделями. Bentley Mulsanne і Bentayga, незважаючи на свої захмарні цінники, не виправдали очікувань у різних аспектах – від керованості та економії пального до дизайну та комфорту.

Ці моделі слугують нагадуванням про те, що навіть найпрестижніші бренди можуть випускати автомобілі, які не відповідають їхній поважній репутації. Однак прагнення Bentley до досконалості гарантує, що ці помилки стають цінними уроками, які сприяють постійному вдосконаленню їхніх майбутніх пропозицій.