Названо найбільш надійний середньорозмірний кросовер у 2023 році: він родом із Кореї

0 154

Цей кросовер є одним із найпопулярніших представників сегменту середньорозмірних SUV як на світовому, так і на українському ринку, пропонуючи своїм покупцям відмінне співвідношення ціна/якість. Але наскільки він надійний?

Згідно з американським сервісом «RapairPal», який враховує середньорічні витрати на ремонт і технічне обслуговування, а також частоту появи машин в автосервісах і серйозність їх поломок, Hyundai Santa Fe має оцінку в 4 бали з 5 можливих, що робить його найкращим кросовером у своєму класі за цим показником.

Hyundai Santa Fe Hybrid

Найпоширенішими проблемами, з якими стикаються власники таких «паркетників», експерти називають:

  • несправність датчика положення колінчастого валу,
  • вихід з ладу клапана EGR,
  • ривки при перемиканнях передач через некоректну роботу програмного забезпечення модуля управління трансмісією (потрібне оновлення ПЗ).

Втім, всі ці три проблеми, як правило, виникають у власників Santa Fe тільки після 100 тисяч миль або 160 тисяч кілометрів пробігу.

Hyundai Santa Fe

Аналогічні оцінки корейському бестселеру виставляє й інше авторитетне американське видання – US News and World Report, яке удостоїло в 2023 році Santa Fe звань “Кращий сімейний кросовер” і “Кращий середньорозмірний кросовер за свої гроші”.

Єдиним недоліком цієї моделі журналісти називають малопотужний базовий двигун.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь