Lamborghini на ходулях: унікальний гібрид суперкара та позашляховика продають за ціною Renault Duster

0 54

“Підняті” суперкари все ще залишаються нішевим продуктом, причому вкрай нечисленним. На сьогоднішній день купити подібні машини новими можна вибираючи хіба що між Porsche 911 Dakar та Lamborghini Huracan Sterrato. Та й коштують вони недешево – близько 250 тисяч доларів . Але є альтернативний варіант. Його напередодні виставили на продаж у США.

Йдеться про унікальний проект, що поєднує в собі дизайн знаменитого суперкара Lamborghini Diablo і ходові якості позашляховика Jeep Liberty. Результат гаражного тюнінгу виглядає готовим як до шосейних, так і ралійних перегонів.

Lamborghini на ходулях

Машину продають у США (штат Канзас). В її основі лежить рама моделі Jeep Liberty 2006 року, на яку приварили яскраво-зелений кузов Lamborghini Diablo.

Проект до кінця не завершено, але «франкенштейн» вже перебуває на ходу. Для того, щоб повністю підготувати автомобіль до виїзду на громадські дороги, необхідно встановити на нього двері. Для них тюнери передбачили спеціальні петлі.

Lamborghini на ходулях

Про технічну сторону дивного гібрида суперкара і позашляховика майже нічого невідомо, але можна припустити, що рухає машину оригінальний двигун Jeep Liberty першого покоління (рядна «четвірка» або V6), зв’язку якому складає автоматична трансмісія.

Lamborghini на ходулях

За словами продавця, позашляховик, запозичений для проекту, проїхав приблизно 12 тисяч миль (близько 19 тисяч кілометрів).

За своє незавершене творіння його автор просить 19 тисяч доларів, що відповідає ціні в Україні топового Renault Duster.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь