Стало відомо, в яких областях України найбільше купують нові та завезені з-за кордону авто

0 42

Renault Duster став головним претендентом у регіонах, які домінують на ринку продажів нових автомобілів, тоді як Volkswagen Golf та Renault Megane зайняли лідируючі позиції на основних ринках імпортованих вживаних автомобілів.

Згідно зі звітом “Укравтопрому”, найбільше нових автомобілів у січні-квітні цього року придбали жителі Києва, Дніпропетровської, Київської, Одеської та Львівської областей.

У Києві ринок нових автомобілів поповнився 5 100 одиницями, далі йде Дніпропетровська область – 1 466 одиниць, Київ – 1 274 одиниці, Одеса – 908 одиниць та Львів – 877 одиниць. Безумовним фаворитом на всіх цих ринках став компактний кросовер Renault Duster.

Renault Duster

Водночас, регіони з найвищими показниками реєстрації імпортних вживаних автомобілів розподілилися наступним чином:

  • Львівська область: 6 116 одиниць
  • Вінницька область: 4 046 одиниць
  • Київ: 3 830 одиниць
  • Рівненська область: 3 219 одиниць
  • Дніпропетровська область: 3 206 авто

Серед цих імпортованих вживаних автомобілів Volkswagen Golf виявився найпопулярнішим вибором у Львівській, Вінницькій та Рівненській областях. А от у столиці та Дніпропетровській області лідируючу позицію утримує Renault Megane.

У квітні середня ціна вживаного автомобіля становила 5600 доларів, що на 5,7% більше, ніж у березні 2023 року.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь