Kia Carnival відкликають через дивну причину: він ламає своїм пасажирам пальці

0 676

Компанія Kia оголосила про масове відкликання кросвенів Carnival.

Під сервісну кампанію потрапило понад 190 тисяч машин, випущених у період з липня 2020 по квітень 2023 року. Причина виявилася вкрай незвичайною та була виявлена ​​самими власниками таких автомобілів.

У ході їх експлуатації з’ясувалося, що робота автоматичних зсувних задніх дверей кросвена може стати причиною травм у випадках, якщо людина поспіхом сідає, або виходить безпосередньо перед її закриттям.

Підготовка до відкличної акції почалася після кількох повідомлень про переломи пальців на початку цього року, а також синці, подряпини і порізи, що сталися в результаті попадання рук у дверний отвір дверей, що закриваються.

Kia Carnival

Метою сервісної кампанії є перепрошивка програмного забезпечення «розумних зсувних дверей з електроприводом», завдяки чому перед її закриттям відтворюватиметься характерний звуковий сигнал.

Крім того, інженери Kia уповільнять самі двері перед її підходом безпосередньо до замка, що має мінімізувати можливість травмування пасажирами «Карнівалів».

Зрозуміло, всі витрати на сервісний захід візьме сам автовиробник.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь