Новий Jeep Wrangler буде повністю електричним

0 329

Компанія Jeep працює над новим поколінням своєї знаменитої моделі Wrangler. Офіційний дебют позашляховика відбудеться за 4 роки – 2027-му. Згідно з свіжою інформацією, американці кардинально змінять формат цього автомобіля.

Він стане повністю електричним і найпродуктивнішим за всю історію Wrangler на бездоріжжі. Принаймні із такими заявами виступають у самому «Джипі».

Незважаючи на перехід на «батарейні» технології, керівник Jeep Крістіан Менье пообіцяв, що позашляховий символ компанії збереже всі свої якості поза асфальтом і навіть покращить їх.

Jeep Wrangler електро

Електрифікація не завадить нам робити щось, що стосується проектів для бездоріжжя. У першому кварталі 38% всіх проданих Wrangler були електрифікованими версіями 4xe. І б’юсь об заклад, що до кінця року ця цифра збільшиться до 50 або навіть 60%.

– заявив топ-менеджер в інтерв’ю британським ЗМІ.

Передбачається, що новий Wrangler буде побудований на модульній архітектурі STLA Large від материнської компанії Stellantis. Платформа призначена виключно для електромобілів.

Інших подробиць про новинку поки немає, але враховуючи, що проект створення електричного Wrangler вже стартував, у найближчі кілька років інсайдів про нього з’являтиметься дедалі більше.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь