3 найгірші автомобілі бренду Aston Martin за всі роки існування компанії

0 80

Aston Martin – відомий виробник автомобілів класу люкс, відомий тим, що випускає одні з найбільш культових і бажаних автомобілів у світі. Однак навіть у найкращих можуть траплятися помилки.

У цій статті ми детальніше розглянемо три найгірші автомобілі Aston Martin, які коли-небудь випускалися, висвітлимо їхні недоліки та причини, що зумовили їхню невдалу експлуатацію.

Aston Martin Lagonda (1976-1989): Невдалий експеримент

Aston Martin Lagonda

Aston Martin Lagonda, що випускався з 1976 по 1989 рік, був сміливою спробою компанії створити футуристичний розкішний седан. Однак цей амбітний експеримент зазнав невдачі з кількох причин. Одним з найпомітніших недоліків був нетрадиційний дизайн, з гострими, незграбними лініями, які не припали до душі більшості покупців. Дизайн автомобіля поляризував, і йому не вистачало позачасової елегантності, що асоціюється з Aston Martin.

Ще одним суттєвим недоліком Lagonda була ненадійна і складна електроніка. Автомобіль був оснащений найсучаснішими для свого часу технологіями, включаючи цифрові прилади та сенсорне управління. Однак, ці функції були пов’язані з проблемами, часто виходили з ладу, що призводило до прикрих і дорогих ремонтів для власників. Просунута електроніка Lagonda виявилася скоріше проблемою, ніж перевагою, заплямувавши репутацію надійності Aston Martin.

Aston Martin Cygnet (2011-2013): Невдалий міський автомобіль

Aston Martin V8 Cygnet

Aston Martin Cygnet, представлений у 2011 році, був спробою бренду вийти в сегмент міських автомобілів. Однак це рішення було зустрінуте з розчаруванням і розгубленістю як з боку критиків, так і з боку ентузіастів. Cygnet був, по суті, переробленою версією Toyota iQ, компактного міського автомобіля, відомого своєю практичністю та паливною ефективністю. Однак спроба Aston Martin покращити iQ за рахунок розкішних матеріалів та вищої ціни провалилася.

Одним з головних недоліків Cygnet була його невисока продуктивність. Незважаючи на значок Aston Martin, автомобіль був дуже малопотужним, пропонуючи лише скромний 1,3-літровий двигун. Характеристики Cygnet не відповідали очікуванням, пов’язаним з брендом, що змушувало водіїв бажати більшого від своїх Aston Martin. Крім того, висока ціна Cygnet, враховуючи його обмежену продуктивність і функціональність, зробила його важко продаваним порівняно з іншими розкішними невеликими автомобілями на ринку.

Aston Martin V8 Vantage (1993-2000): Невдалий наступник

Aston Martin V8 Vantage 1993-2000

Aston Martin V8 Vantage, що випускався з 1993 по 2000 рік, мав стати наступником культової моделі Aston Martin V8, але не виправдав репутації свого попередника. Однією з головних причин критики V8 Vantage був його дизайн, якому не вистачало позачасової краси та елегантності, що асоціюються з Aston Martin. Зовнішній вигляд автомобіля виглядав дещо застарілим, не привертаючи уваги та захоплення ентузіастів.

Ще одним суттєвим недоліком V8 Vantage була його продуктивність. Незважаючи на потужний двигун V8, автомобіль страждав від великої ваги, що впливало на його маневреність і чутливість на дорозі. V8 Vantage не вистачало точної керованості та динамічних характеристик, очікуваних від високопродуктивного Aston Martin, що зробило його розчаруванням для тих, хто шукає захоплюючих вражень від водіння.

Замість висновку

На закінчення, хоча Aston Martin випустив безліч чудових автомобілів протягом своєї історії, на цьому шляху були і деякі помилки. Aston Martin Lagonda, Aston Martin Cygnet та Aston Martin V8 Vantage виділяються як три найгірші моделі, коли-небудь створені брендом. Чи то через нетрадиційний дизайн, чи то через проблеми з надійністю, чи то через низьку продуктивність, ці автомобілі не відповідали високим стандартам, що асоціюються з Aston Martin.

Тим не менш, прагнення бренду до досконалості триває, і ентузіасти Aston Martin можуть з нетерпінням чекати на майбутні моделі, які відображатимуть суть того, що робить бренд справді винятковим.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь