Названо найнадійніші марки та моделі автомобілів у 2023 року

0 221

Експерти американської агенції JD Power опублікували результати щорічного дослідження надійності автомобілів. Вони зазначили, що машини стають все більш надійними, а проблеми, що виникають, в основному пов’язані з електронікою.

Рейтинг JD Power складений на основі відгуків автовласників та їх оцінок:

  • роботи клімат-контролю,
  • медіасистеми,
  • електронних асистентів,
  • двигуна,
  • а також керованості,
  • зовнішнього та внутрішнього дизайну,
  • ергономіки.

Експерти сформували ранжований список, залежно від кількості несправностей/претензій на 100 автомобілів. У 2023 році Lexus відібрав лідерство у Kia і став найнадійнішим автомобільним брендом з індексом 133 проблеми на 100 автомобілів. Другим став корейський Genesis (144).

Решта преміальних брендів нудиться в нижній частині рейтингу. “Бронза” дісталася Kia (152), яка очолює список автомобілів масового сегмента. А замикають п’ятірку лідерів Buick (159) та Chevrolet (162).

На протилежному полюсі розташувалися марки, що випускають найпроблемніші автомобілі. Антигероєм став Land Rover (273). За ним слідують Lincoln (259) та Audi (252). Також багато претензій у власників було до автомобілів Ford (249) та Mercedes-Benz (240).

Toyota C-HR

Якщо говорити про конкретні моделі, то найнадійнішими автомобілями 2023 стали Lexus RX (111) і Toyota C-HR (111)

Цікаво, що середнє значення індексу зменшується рік у рік. Якщо в 2020 році він становив 192 проблеми на 100 автомобілів, то в 2023 знизився до 186. Основні претензії виникають до роботи медіасистеми: підключення до Android і Apple, розпізнавання голосу і чутливість сенсорного екрану. Таким чином, автомобілі стають згодом дедалі якіснішими та надійнішими.

рейтинг JD Power

Фото: JD Power

Серед компактних кросоверів найнадійнішими були визнані Kia Sportage (мас-маркет) та Lexus NX (преміум), а серед середньорозмірних кросоверів Chevrolet Blazer та Lexus RX. Власники ще компактніших SUV найкраще відгукувалися про Toyota C-HR і BMW X2. Серед найбільших кросоверів високих оцінок досягли Toyota Highlender і BMW X5.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь