Експерт розповів, чому водіям рекомендують міняти відеореєстратор кожні три роки

0 45

Серед відеореєстраторів є апарати, що фіксують дорожню обстановку, а також попереджають про камери, що фіксують порушення. Купуючи такий «крутий» гаджет, потрібно враховувати, що його доведеться міняти через три роки, щоб уникнути можливих проблем.

Сайти з продажу автомобільного периферійного обладнання та дошки оголошень заповнені пропозиціями щодо реалізації нових або вживаних відеореєстраторів. Багато автолюбителів вважають, що подібний девайс купується назавжди. Тим часом слід знати, що такі апарати не настільки довговічні, як здається на перший погляд.

Реєстратор фіксації дорожньої обстановки виконує нескладне завдання. Він записує все, що відбувається на проїжджій частині, включаючи праве та ліве узбіччя. Але з таким апаратом іноді трапляються серйозні «глюки».

Девайс запускається в роботу під час повороту ключа запалювання, далі зображення з’являється на екрані. При цьому блимає значок, який вказує на те, що пристрій включено в режим запису. Але насправді гаджет не працює, оскільки відеоматеріали в модулі пам’яті не з’являються.

Така проблема розкривається, коли водій намагається перекачати відео на домашній комп’ютер. Як виявляється, у картці є лише ролики дворічної давності.

Такий стан справ ні до чого доброго не приведе. Якось, після ДТП, водій захоче прокрутити відеозапис (при розборі наслідків дорожньої аварії, спілкуючись із співробітниками поліції), але опиниться у програшній ситуації.

поліція

Слід проаналізувати причини виходу з експлуатації автомобільних відео фіксуючих пристроїв

По-перше, треба згадати тих водіїв, які не включають маленький екран реєстратора, тому що вважають, що без нього можна обійтись. Вони просто сподіваються на апаратуру, яка колись їх підведе. Йдеться про проблему із програмним забезпеченням. Необхідно “перепрошити” пристрій, але потрібну версію часом знайти вдається не кожному.

Як правило, через 2-3 роки бренди, під якими випущена партія автореєстраторів, зникають, причому безвісти. Не всі водії мають бажання «заморочуватись», щоб перепрограмувати відеореєстратор, куплений за відносно невеликі гроші кілька років тому.

За будь-яких, навіть невеликих «глюків», такий пристрій краще замінити. Йдеться про вихід з ладу ПЗ, погані контакти або проблеми в мікросхемі. Іноді ламається екран, спостерігаються інші неполадки.

відеореєстратор

Слід пам’ятати, що термін гарантії виробника становить 1-1,5 р. Тим часом деякі продавці під час продажу відеореєстраторів заявляють, що гарантійний період становить 30 днів.

Навряд чи за місяць гаджет зламається або почне глючити. Проблеми настають через 6-12 місяців після його експлуатації.

Продаючи свій старий, часто перший в житті такий апарат, потрібно купувати тільки новий, причому перевіреної марки. Не слід зважати на вартість реєстратора. Головне – щоб він добре працював і не підвів у потрібний момент, коли відеозапис буде потрібний при розборі ДТП.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь