Стало відомо, де в Україні з’явиться 28 нових ділянок з камерами TruCam

0 383

Після нещодавньої модернізації загалом 327 локацій по всій Україні тепер можуть вимірювати швидкість водіїв за допомогою портативних радарів.

Відсьогодні ще 28 ділянок на дорогах України визначено для поліцейської присутності з камерами TruCAM, які фіксуватимуть потенційні порушення швидкісного режиму. Таке рішення було прийнято після ретельного аналізу статистики дорожньо-транспортних пригод в країні, враховуючи унікальні обставини воєнного часу, як зазначає керівництво поліції.

Розширюючи використання радарів TruCAM для фіксації швидкості, поліція ретельно враховувала виявлення аварійно-небезпечних ділянок та місць, де найчастіше трапляються ДТП через перевищення швидкості. Зокрема, у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях ці прилади використовуються частково, тоді як у Донецькій та Луганській вони ще не застосовуються.

В результаті комплексного перегляду списку з 327 раніше затверджених місць для розміщення камер вимірювання швидкості було внесено кілька змін.

TruCAM

З початкових ділянок загалом 260 місць залишилися без змін, тоді як були внесені наступні зміни:

  1. Додано 28 нових ділянок: Ці ділянки були ретельно відібрані для підвищення безпеки дорожнього руху та вирішення потенційних проблем, пов’язаних з перевищенням швидкості.
  2. Зміна 27 існуючих ділянок: Поліція визначила необхідність оновлення певних локацій для забезпечення їхньої ефективності у фіксації точних вимірювань швидкості.
  3. Видалення 41 ділянки: Після ретельної оцінки було визначено, що ці конкретні ділянки більше не потребують встановлення камер через покращення дорожніх умов або зниження рівня аварійності.
  4. Тимчасове призупинення роботи на 54 ділянках: У світлі поточних оцінок та коригувань було вирішено тимчасово припинити роботу на цих ділянках з наміром відновити спостереження після завершення необхідних модифікацій.

Ці зміни до переліку затверджених ділянок відображають проактивний підхід влади до підвищення безпеки дорожнього руху по всій Україні. Стратегічно розміщуючи камери TruCAM та портативні радари, правоохоронці мають на меті зменшити кількість порушень швидкісного режиму, що в кінцевому підсумку сприятиме створенню безпечного середовища для всіх учасників дорожнього руху.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь