Dacia Duster став шикарним кабріолетом

0 112

Румунська компанія AutoK9, що спеціалізується на доопрацюванні автомобілів марки Dacia, представила свій новий проект. Ним став істотно модернізований кросовер Duster.

Довідка від Avtosota: Automobile Dacia SA – це румунський виробник автомобілів, який взяв свою назву від історичного регіону, який становить більшу частину сучасної Румунії. Компанія була заснована в 1966 році, а з 1999 року є дочірньою компанією французького виробника автомобілів Renault.

Новинку створили з розбитого в аварії автомобіля, на відновлення і переробку якого пішло чотири місяці і 30 тис. євро. Після модернізації кросовер залишився без задніх дверей і даху. За другим рядом сидінь з’явилася захисна поперечина. Плюс до всього фахівці модернізували радіаторну решітку, розширили колісні арки, а також оснастили кабріолет новими колісними дисками чорного кольору.

Dacia Duster став кабріолетом
Dacia Duster кабріолет

Що стосується салону, то там з’явилися інші сидіння, оздоблені шкірою білого кольору, а також декоративні елементи з натурального дерева. На місце штатної мультимедійної системи встановили вертикальний планшет в стилі нових моделей Tesla і Volvo.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.