Складено найкоротшу історію походження 22 автомобільних брендів

0 221

Світ автомобільних брендів: Походження та значення

У сучасному світі автомобілі стали невід’ємною частиною нашого життя, сприяючи постійному зростанню заторів на дорогах та збільшенню кількості транспортних засобів на дорогах. Але давайте змістимо фокус нашої уваги з заторів і кількості автомобілів на душу населення на інтригуючі історії автомобільних брендів та їх походження. Тут ми досліджуємо захоплюючу історію та значення деяких з найвідоміших автомобільних брендів у світі.

FORD (США) – Генрі Форд, далекоглядний американський промисловець, випустив свій перший автомобіль у 1911 році. Відтоді автомобілі, що виходили з його заводу, носили його ім’я, ставши синонімом його спадщини.

DODGE (США) – Спочатку брати Додж, Джон і Горацій, займалися виробництвом велосипедів. Однак згодом вони перейшли на складання автомобілів і заснували бренд Dodge.

CHEVROLET (США) – Луї Шевроле, відомий гонщик, дав своє ім’я автомобілю, але насправді його винайшов його брат, Артур Шевроле, у 1908 році.

HONDA (Японія) – Соічіро Хонда, японський винахідник, був натхненником створення автомобілів Honda.

TOYOTA (Японія) – автомобільна марка отримала свою назву від імені її засновника Сакічі Тойоди, хоча написання було змінено на одну літеру.

MITSUBISHI (Японія) – дослівно перекладається як “Три діаманти” (Mitsui – три, bishi – діамант), на логотипі Mitsubishi помітно три діаманти.

MAZDA (Японія) – цю автомобільну компанію заснував Зуджіро Мацуда. Спочатку компанія називалася Toyo Cork Kogyo Co, а згодом була перейменована на Mazda. Однак назва бренду була натхненна японським богом мудрості Ахура Мазда, а не його засновником.

NISSAN (Японія) – У 1933 році компанія Tobata та машинобудівна компанія Nixson Sanyo об’єдналися в компанію “Jidosha Seizo Co., Ltd.”. У 1934 році компанія була ребрендована в Nissan Motors шляхом об’єднання перших складів “NIxon SANyo”.

DAEWOO (Південна Корея) – Кім Ву Чонг, засновник компанії, вибрав назву Daewoo, що в перекладі означає “Великий Всесвіт”.

HUMMER (США) – Спочатку автомобіль був розроблений для військових цілей, його оригінальна назва була HMMWV M998 (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle Model 998 – Високомобільний багатоцільовий колісний транспортний засіб). Згодом, для зручності, його стали називати Hummer.

AUDI (Німеччина) – Август Хорх заснував компанію Horch & Company у 1899 році. Після розбіжностей з партнерами Хорх вирішив створити власну компанію. Однак він не міг використовувати ім’я “Horch”, оскільки воно належало його колишній компанії. Він знайшов розумне рішення, переклавши своє прізвище, яке з англійської означає “Слухай”, на латиницю. Так народилася компанія Audi.

BMW (Німеччина) – Назва BMW розшифровується як Baverrische Motoren Werke, що перекладається як Баварський моторний завод.

FIAT (Італія) – FIAT – це абревіатура від Fabbrica Italiana Automobili Torino, що означає Італійський автомобільний завод у Турині.

HYUNDAI (Південна Корея) – Hyundai в перекладі з корейської означає “Сучасність”.

MERCEDES (Німеччина) – автомобільна марка була названа на честь дочки Еміля Єллінека, Мерседес. Єллінек був підприємцем і раннім ентузіастом автомобільних перегонів.

RENAULT (Франція) – Не дивно, що ця компанія носить ім’я свого засновника Луї Рено.

ROLLS-ROYCE (Великобританія) – назва бренду з’явилася в результаті злиття Генрі Ройса і Чарльза Стюарта Роллса, засновників культової компанії з виробництва розкішних автомобілів.

PORSCHE (Німеччина) – автомобільний бренд віддає данину поваги своєму засновнику, австрійському інженеру Фердинанду Порше.

VOLKSWAGEN (Німеччина) – Volkswagen, німецький автомобіль, створений Фердинандом Порше для Німецької націоналістичної партії, перекладається як “Народний автомобіль”. Варто зазначити, що багато моделей Volkswagen названі на честь вітрів, наприклад, Golf, Jetta, Passat, Bora та Scirocco.

VOLVO (Швеція) – У перекладі з латинської мови Volvo означає “я кочу”, що відображає прихильність компанії до якості та безпеки.

OPEL (Німеччина) – Завод Opel був заснований Адамом Опелем, який спочатку виробляв швейні машини, а потім зайнявся складанням велосипедів. Лише після смерті Адама Опеля завод почав випускати автомобілі.

Opel Patentmotorwagen System Lutzmann

PEUGEOT (Франція) – У 1858 році Еміль Пежо запатентував використання зображення лева в якості торгової марки компанії, яка залишається емблематичним символом бренду.

Кожен автомобільний бренд має унікальну історію, що стоїть за його назвою, яка відображає бачення, творчість та натхнення його засновників. Від відомих американських виробників до японських новаторів та європейських першопрохідців, ці автомобільні бренди продовжують формувати автомобільний ландшафт завдяки власній спадщині та внеску.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь