3 найгірші автомобілі бренду Lincoln за всі роки існування компанії

0 330

Lincoln, люксовий підрозділ Ford Motor Company, має довгу історію виробництва високоякісних автомобілів. Однак не кожен автомобіль, який сходить з конвеєра Lincoln, стає переможцем.

У цій статті ми розглянемо три найгірші автомобілі Lincoln, які коли-небудь випускалися, і заглибимося в конкретні недоліки, які переслідували кожну модель. Від проблем з продуктивністю до недоліків дизайну, ці автомобілі залишали бажати кращого.

Lincoln Versailles: Невдала спроба розкоші

Lincoln Versailles

Наприкінці 1970-х років Lincoln представив Versailles з надією конкурувати на ринку компактних розкішних автомобілів. На жаль, Versailles не дотягнув у кількох сферах, що зробило його одним з найбільших розчарувань Lincoln. Одним з головних недоліків Versailles була його тьмяна продуктивність. Оснащений млявим двигуном V8, автомобіль намагався забезпечити потужність і прискорення, очікувані від розкішного транспортного засобу.

Крім того, Versailles страждав від низької якості збірки і проблем з надійністю. Багато власників повідомляли про проблеми з електричними системами автомобіля, включаючи часті несправності електричних склопідйомників і замків. Матеріали інтер’єру також були низькоякісними і не відповідали стандартам розкоші, що асоціювалися з брендом Lincoln. Загалом, Versailles не зміг передати суть справжньої розкоші, що зробило його забутою главою в історії Лінкольна.

Lincoln Blackwood: Невдалий експеримент з розкішною вантажівкою

Lincoln Blackwood

Намагаючись завоювати зростаючий ринок розкішних вантажівок, Lincoln представив модель Blackwood у 2002 році. Однак дизайн і виконання Blackwood не влучили в ціль, що призвело до одного з найбільших провалів Lincoln. Найяскравішим недоліком Blackwood була його непрактичність. Незважаючи на елегантний зовнішній вигляд, конструкція кузова сильно обмежувала його практичність. Кузов був застелений килимовим покриттям і мав кришку кузова з електроприводом, що робило його непридатним для перевезення важких або брудних вантажів.

Крім того, керованість і продуктивність Blackwood не вражала. Автівка оснащувалася 5,4-літровим двигуном V8, який забезпечував посередню потужність і паливну ефективність. Відсутність повного приводу ще більше обмежувала привабливість Blackwood, роблячи його малопридатним для пригод на бездоріжжі або в суворих погодних умовах. Ці недоліки в поєднанні з високою ціною призвели до низьких продажів і, зрештою, до зняття з виробництва Blackwood після одного модельного року.

Lincoln MKT: кросовер без натхнення

Lincoln MKT

Представлений у 2010 році, Lincoln MKT мав на меті конкурувати в сегменті розкішних кросоверів. Однак MKT не дотягнув до своїх конкурентів і не зміг справити тривалого враження. Одним з головних недоліків MKT був його поляризуючий зовнішній дизайн. Велика решітка радіатора і нетрадиційні елементи стилю розділили думки і відштовхнули потенційних покупців, які шукали більш стриманий розкішний автомобіль.

Крім того, MKT страждав від тісного третього ряду сидінь і обмеженого вантажного простору, що підривало його функціональність як сімейного кросовера. Якість інтер’єру та загальна обробка також залишали бажати кращого, не відповідаючи вишуканості, яку очікують від розкішного автомобіля.

Крім того, продуктивність і паливна ефективність MKT були невиразними. Доступні варіанти двигунів не могли забезпечити достатню потужність, що призводило до млявого прискорення. Крім того, паливна економічність MKT була низькою порівняно з конкурентами в цьому сегменті.

Замість висновку

На закінчення, Lincoln Versailles, Blackwood і MKT є одними з найгірших автомобілів, коли-небудь вироблених компанією Lincoln. Від проблем з продуктивністю та надійністю до недоліків у дизайні та функціональності, ці моделі не виправдали очікувань, пов’язаних з брендом Lincoln. Хоча Lincoln має багату історію виробництва виняткових розкішних автомобілів, ці три моделі слугують нагадуванням про те, що навіть найповажніші автовиробники можуть спіткнутися на своєму шляху.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь