Названо бренди найбільш надійних кросоверів на українському ринку

0 1 268

Серед численних представників позашляхового сегмента є кросовери, які часто ламаються та потребують ремонту. Найбільш проблемними з них визнано деякі моделі американського, японського, німецького та південнокорейського виробництва.

Українські автолюбителі прагнуть придбати машини з надійними двигунами та міцними кузовами. Якість збірки та тривалий ресурс двигуна є вкрай важливими параметрами. Шанувальники SUV-сегмента з усією серйозністю підходять до питання вибору тієї чи іншої моделі.

Група західних експертів провела дослідження, визначивши «довгограючі» та проблемні кросовери на світовому ринку

Машини оцінювалися за кількома найважливішими параметрами, включаючи дизайн, ергономіку, надійність двигуна, функціонування електронних помічників та мультимедійної системи.

Найбезпроблемнішими автомобілями позашляхового класу визнані машини японського бренду Lexus. Кількість звернень власників гарантійних та післягарантійних кросоверів на СТО у 2022 році була меншою, ніж у 2021 році. Раніше лідером визнавали південнокорейські Kia. Автовласники зверталися переважно з технічних питань, пов’язаних з експлуатацією машини.

Genesis GV80

На другому місці знаходиться преміальний бренд Genesis, що належить південнокорейському виробнику Hyundai. Третій рядок відвели кросоверам Chevrolet. Загалом автомобілі цього американського бренду, які виробляються для Європи, не викликають особливих проблем.

Далі йдуть кросовери японської компанії Mitsubishi. Як з’ясували експерти, вони ламаються частіше за Lexus або Genesis. Услід фахівці назвали «паркетники» Toyota. На жаль прихильників даного бренду, з роками машини даної марки втрачають якість, вони перестають відповідати очікуванням численних фанатів названого бренду.

Land Rover Defender

Далі за кількістю звернень до автосервісу йдуть кросовери британської компанії Land Rover. Машини часто доводиться ремонтувати. Не краще справи у сучасних представників SUV-сегменту Меrcedes-Вenz і Audi. Як правило, німецькі машини вважаються дуже надійними, але деякі моделі викликають сумніви.

Серед окремо взятих автомобілів найбільш живучим виявився середньорозмірний кросовер Lexus RX. За ним, в порядку погіршення параметрів, що перевіряються, слідують: японський Toyota CH-R, корейський Kia Sportage, японські Lexus NX і Toyota Highlander, а також два «німці» – BMW X2 і X5.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь