Стало відомо, як виглядатиме новий Toyota Land Cruiser Prado: перші зображення та подробиці

0 4 032

Незважаючи на те, що анонсу нового покоління Toyota Land Cruiser Prado ще не було, японські ЗМІ вже розмірковують над його дизайном та технічною частиною.

Японський журнал BestCarWeb створив власну цифрову візуалізацію екстер’єру нового Прадо, супроводивши ці зображення деякими технічними подробицями.

Як видно на опублікованих рендерах, новий Land Cruiser Prado отримає дизайн, близький до його старшого родича Land Cruiser 300. У машин будуть схожі боковини кузова, але передня та задні їх частини будуть різними.

Toyota Land Cruiser Prado 2024

Так, наприклад, новий Prado отримає більш агресивну C-подібну оптику спереду, а також широкі вертикальні ламелі решітки радіатора замість горизонтальних у його більшого побратима.

Крім того, машина матиме власний бампер як спереду, так і ззаду, плюс оригінальні ліхтарі, об’єднані на кришці багажника вузькою світлодіодною смугою.

Toyota Land Cruiser Prado 2024

Підтвердженої інформації про агрегатну лінійку моделі поки немає, але ходять чутки, що новий Prado комплектують гібридною трансмісією, яку зараз використовує Toyota Tundra.

Ця трансмісія має назву i-Force Max і задіює 3,5-літровий бензиновий V6 з подвійним наддувом, видаючи при цьому 437 кінських сил і 790 Нм. Причому цю установку розглядають і для старшого Land Cruiser 300.

Передбачається, що офіційна прем’єра нового Toyota Land Cruiser Prado відбудеться вже наприкінці 2023 року.


➡Підпишись на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.