Автомобілі яких кольорів найчастіше потрапляють у ДТП

0 375

Нове дослідження, присвячене взаємозв’язку безпеки дорожнього руху та кольору транспортного засобу, опублікували аналітики організації Road Angel.

У своєму матеріалі вони з’ясували, що автомобілі деяких відтінків схильні до того, щоб потрапляти до ДТП найчастіше.

  • Найбільша ймовірність зіткнення з іншим учасником руху, якщо вірити в результати дослідження, у водіїв машин червоного кольору – 60%. З урахуванням того, що більшість спортивних автомобілів пофарбовано саме в цей відтінок, а також той факт, що їх обирають чоловіки на 12% частіше, ніж жінки, результат виявився досить передбачуваним.
  • На другій позиції за цим показником розташувалися автівки коричневого кольору. Експерти стверджують, що близько 59% їх власників хоч раз потрапляли в аварію.
  • Замкнув трійку найнебезпечніших кольорів автомобілів чорний. Ризик виникнення ДТП таких машин дорівнює 57%.

Кольором автомобіля, власники яких найменше потрапляли в аварії, згідно зі статистикою став білий. Втім, автори дослідження зазначають, що сподіватися на цей фактор все ж таки не варто.

Зрозуміло, покупка червоного автомобіля зовсім не означає, що ви обов’язково потрапите в аварію.

Якщо дотримуватись цієї логіки, то придбання машини білого кольору зробить вас майже невразливим на дорозі, що, звичайно ж, неправильно.

Водій завжди має бути обережним за кермом без огляду на те, якого кольору його авто.

– йдеться у повідомленні організації «Road Angel».


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь