Suzuki Jimny перетворили на копію Land Rover Defender

0 537

Suzuki Jimny є одним із найпопулярніших бюджетних позашляховиків з рамною конструкцією у світі.

Автомобіль добре продається як на батьківщині Японії, так і за її межами. Їздять такі машини навіть українськими дорогами.

Напередодні у мережі з’явилося дивне фото. Неподалік Токіо був помічений якийсь позашляховик, який візуально володіє як рисами Jimny, так і знаменитого британського всюдихода Land Rover Defenfer.

Попереду машина отримала громіздкий капот від старих версій «Дефендерів», аналогічні решітки радіатора з круглими фарами і «поворотниками», протитуманні ліхтарі, розташовані в міцному бампері із захисною пластиною, скошені передні стійки і багато іншого.З боків на перший план вийшли великі дверні отвори для полегшення посадки та висадки задніх пасажирів, а також високопрофільні сталеві колеса, взуті у покришки місцевої фірми Toyo Tires.

Автором цього боді-кита, який перетворює звичайний Suzuki Jimny на коротку копію Land Rover Defender, є компанія DAMD.

Назву її пакету Little D можна помітити на капоті. Інформації про те, чи вносилися зміни до технічної частини машини немає.

Suzuki Jimny копія Land Rover Defender

Якщо доробки автомобіля звелися лише до зміни її зовнішності, то під капотом цього позашляховика встановлено стандартний 1,5-літровий атмосферний бензиновий мотор K15B, що видає 104,8 кінських сил і 134,2 Нм крутного моменту.

Зв’язку йому становить 5-швидкісна МКПП або 4-діапазонний “автомат”, асистує яким фірмова система Suzuki AllGrip Pro 4×4 з “роздаткою” та “понижайкою”.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь