3 китайські автомобілі, які дуже часто відвідують СТО

0 942

Автомобільна промисловість Китаю за останні роки зазнала значного зростання, причому кілька тамтешніх автовиробників стали досить помітними. Однак не всі китайські автомобілі досягли успіху з точки зору надійності та довговічності.

У цій статті ми розглянемо три моделі китайських автомобілів, які часто звертаються на СТО через притаманні їм недоліки та проблеми.

Chery QQ

Chery QQ 2010

Chery QQ, популярний компактний автомобіль, привертає увагу своєю доступністю. Однак, він також має певні недоліки, які призводять до частих візитів на СТО.

a) Якість збірки та надійність:
Однією з основних проблем Chery QQ є низька якість збірки. Власники часто скаржаться на різні механічні та електричні проблеми, починаючи від проблем з двигуном і закінчуючи несправною проводкою. Ці проблеми з надійністю не тільки призводять до частих поїздок на СТО, але й погіршують загальне враження від володіння автомобілем.

б) Проблеми з безпекою:
Chery QQ викликає значні занепокоєння з точки зору безпеки, особливо з точки зору стійкості до аварій. Модель показала погані результати в краш-тестах, що вказує на потенційні ризики для пасажирів у разі аварії. Відсутність засобів безпеки та порушення структурної цілісності призводять до того, що автомобіль часто потребує ремонту та обслуговування.

в) Обмежена післяпродажна підтримка:
Ще одним недоліком Chery QQ є обмежена доступність запасних частин та післяпродажного обслуговування. Це часто призводить до тривалих періодів очікування ремонту, що посилює незручності, з якими стикаються власники, коли їхні автомобілі потребують обслуговування.

Geely Emgrand EC7

Geely Emgrand EC7

Geely Emgrand EC7, середньорозмірний седан, привертає увагу своїм сучасним дизайном і конкурентоспроможною ціною. Однак, кілька притаманних йому недоліків призвели до того, що він отримав репутацію автомобіля, який часто відвідує станції технічного обслуговування.

a) Проблеми з трансмісією:
Однією з найбільш значущих проблем Geely Emgrand EC7 є його трансмісія. Багато власників повідомляли про проблеми з автоматичною коробкою передач, такі як грубе перемикання, прослизання передач і навіть повна відмова. Ці проблеми, пов’язані з трансмісією, вимагають регулярного обслуговування і ремонту, що впливає на надійність автомобіля і загальний досвід водіння.

б) Контроль якості:
Emgrand EC7 піддавався критиці за непослідовний контроль якості. Власники часто стикаються з проблемами відшаровування фарби, проблемами з оздобленням салону та деренчливими звуками. Ці проблеми, пов’язані з якістю, не тільки вимагають частих візитів на СТО, але й підривають сприйняття цінності автомобіля та задоволеність клієнтів.

в) Невисока паливна ефективність:
Незважаючи на те, що Emgrand EC7 позиціонується як паливно-ефективний автомобіль, він не виконує своїх обіцянок. Багато власників повідомляють про невтішні показники економії пального, що не лише збільшує їхні витрати, але й призводить до частіших потреб у заправці та технічному обслуговуванні автомобіля.

BYD e6

BYD e6

BYD e6, електромобіль (EV), привернув увагу завдяки своїм екологічним характеристикам. Однак, кілька недоліків призвели до того, що він часто відвідує станції технічного обслуговування.

a) Деградація акумулятора:
Однією з головних проблем BYD e6 є деградація акумулятора з часом. Багато власників повідомляють про значне зменшення ємності акумулятора та дальності його роботи, що призводить до скорочення відстані поїздки та необхідності частішої зарядки та обслуговування. Ця проблема, пов’язана з акумулятором, впливає на загальну зручність використання автомобіля для власників електромобілів.

б) Обмежена зарядна інфраструктура:
Незважаючи на те, що BYD e6 є електромобілем, він страждає від обмеженої підтримки зарядної інфраструктури. Це створює проблеми для власників, які намагаються знайти зручні та доступні зарядні станції, ще більше збільшуючи залежність автомобіля від станцій технічного обслуговування та управління акумулятором.

в) Якість збірки салону:
Власники BYD e6 часто висловлюють незадоволення якістю збірки салону автомобіля. Скарги варіюються від неякісних матеріалів до погано підігнаних компонентів. Ці проблеми з якістю знижують загальну привабливість автомобіля і призводять до необхідності частого ремонту та коригування.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь