Напередодні травневого дебюту оновлений Volkswagen Touareg 2024 року показали на офіційному тизері

0 290

Німецька автомобільна компанія Volkswgen опублікувала тизер оновленого Touareg, а прес-служба бренду розповіла про головні зміни, які відбудуться всередині та зовні SUV.

Volkswagen Touareg 2024 модельного року отримає комплексне оновлення екстер’єру та інтер’єру

Так, зовні автомобіль отримає новий бампер з вираженими повітрозабірниками, а також покращеними фарами, головною особливістю яких стануть матричні фари IQ. LIGHT HD, оснащені 19200 мікро-світлодіодами, які забезпечують чудове освітлення дороги.

Volkswagen Touareg 2024 тизер

Також виробник повідомляє, що оновлений Touareg стане першою моделлю компанії з традиційним ДВЗ, яка отримає емблему бренду, що підсвічується, на кормі.

Що стосується інтер’єру, то тут виробник прислухався до відгуків автовласників і зробив підлокітник, а також центральну консоль м’якшими на дотик.

З додаткового варто сказати про модифіковану мультимедіа з покращеною системою голосової взаємодії.

Volkswagen Touareg 2024 тизер

Виробник поки не розкриває подробиці про моторну гамму кросовера. Хоча раніше стало відомо, що в асортименті залишиться гібридний Touareg R із системою eHybrid. Вона складається з 3.0-літрової V-подібної “шістки”, електродвигуна та акумулятора. У сумі це дає 456 к. с., які через 8-ступінчасту АКПП передаються на систему повного приводу.

Презентація новинки має відбутися цього місяця.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь