На дорожніх випробуваннях у Європі помічено Hyundai Tucson 2024 модельного року

0 198

На цей раз кросовер тестувався на європейському континенті.

У ЗМІ опубліковано партію зображень оновленого Hyundai Tucson 2024 року. Звичайно, кузов автомобіля прихований під досить щільним маскувальним камуфляжем, але деякі деталі все-таки видно.

Загалом у вигляді кросовера будуть запропоновані модернізації, як і в салоні. Щодо технічної частини, то тут інформації поки що мало.

Hyundai Tucson

Актуальна версія кросу

Поки невідомо, коли крос буде презентовано, але передбачається, що довго на це чекати не доведеться, оскільки старт продажів запланований на весну наступного року.

Hyundai Tucson в черговий раз «засвітився» на дорожніх випробуваннях. Вже відомо, що найбільше змін буде в оформленні переднього та заднього бамперів. Зокрема, навіть під маскуванням видно інший стиль виконання решітки радіатора і фар головного світла. Хромованих деталей у кросу поменшало. Позаду модернізації торкнуться не тільки ліхтарів та самого бампера, а й інших не менш важливих деталей.

Шпигунські фото

У салоні будуть запропоновані нові матеріали як обробка, а також інші колірні рішення. У плані оснащення також очікуються зміни.

Зокрема, передбачається поява нових опцій допомоги та покращеної версії напівавтономного керування другого рівня. У механіці, швидше за все, буде переглянуто характеристики продуктивності та налаштування підвіски (фото: Hyundai; motor.es).


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь