Які автомобілі втрачають у ціні менше за інших на вторинному ринку: експерт назвав найвигідніші моделі для продажу

Kia Seltos

Він розповів про два типи машин, ціна на які падає лише на 5-10 відсотків за рік.

Ситуація на автомобільному ринку змінюється досить швидко, проте певні тенденції, що склалися, експерти все одно помічають. Так, експерт компанії аналітичної Autolist Віктор Волошин у розмові з «Avtosota.com» розповів, які машини на вторинному ринку втрачають у ціні найменше.

Які автомобілі майже не втрачають у ціні?

За словами фахівця, найповільніше ціни падають на кросовери. Він пояснив, що пов’язано це з ілюзією покупців «паркетників», які думають, що набувають автомобіль підвищеної прохідності.

Так, ще 20 років тому на авторинку серед певних верств населення були популярні класичні позашляховики. Навіть уживані машини таких моделей можна було продати досить дорого.

Все виправили маркетологи, які вигадали кросовер — універсальний автомобіль для всіх. У людини, яка купує “паркетник”, з’являється зарозумілість, що вона знаходиться за кермом дорогого та великого позашляховика. Тому на ринку мало хто продає кросовери із серйозним дисконтом.

– уточнив Віктор Волошин.

А саме…

Нині частка кросоверів в Україні перевищує 50 відсотків. І більшість з  них втрачає протягом року у ціні лише близько 5-10 відсотків від первісної вартості. Експерт пояснив, що найменше дешевшають такі автомобілі:

  • Hyundai Creta

Hyundai Creta

  • Renault Duster;
  • Nissan Terrano;
  • Kia Seltos.

Найшвидше:

  • преміальні моделі від Mercedes-Benz;
  • BMW;
  • Land Rover.

Також досить мало втрачають ціну на автомобільному ринку, зазначив експерт, седани. Українців такі автомобілі приваблюють більше, ніж хетчбеки або універсали, оскільки виглядають, на їхню думку, солідніше, сказав він.