60-літні елітні Rolls-Royce перевели на електропривід

0 237

Британська компанія Lunaz розробила комплекс доробок для переведення класичних Rolls-Royce Phantom V і Silver Cloud середини 50-х-початку 60-х на електротягу. Компанія проводить роботи “під ключ” і займається продажем вже готових автомобілів.

Довідка від Avtosota: Rolls-Royce Motor Cars Limited працює на спеціально створених аіністративних та виробничих потужностях, відкритих у 2003 році напроти історичного кола Goodwood у Гудвуді, Західний Сассекс, Англія, Великобританія. Rolls-Royce Motors Cars Limited є ексклюзивним виробником автомобілів марки Rolls-Royce з 2003 року. Саму компанію Rolls-Royce заснували Чарльз Роллс і Генрі Ройс в 1906 році.

Rolls-Royce Phantom V-elektro

За основу Lunaz бере добре збережені екземпляри Роллс-Ройс, вони проходять через повну дефектовку і реставрацію з відновленням та перефарбуванням кузова. Однак рідні ДВЗ і коробка передач демонтуються, замість них Lunaz встановлює електромотор власної розробки, який розвиває 275 кВт (= 375 к.с.) потужності та 700 Нм крутного моменту. Його живить літій-іонна батарея ємністю 80 кВт * год, що забезпечує запас ходу на одній зарядці до 250 миль (402 км). Розгін з місця до 60 миль (96.5 км) / год займає менше п’яти секунд.

Екстер’єр зберігають повністю оригінальним, більш того, компоненти електричної силової установки спочатку адаптовані під рідні місця кріплення – це зроблено для того, щоб власник міг у будь-який момент повернути автомобілю вихідні ДВЗ і трансміссію. Всього Lunaz планує переобладнати 30 старих Роллс-Ройс в різних кузовах, включаючи чотиридверний лімузин, купе з двома дверима та кабріолет.

Задумка більш ніж цікава та неординарна. Будемо слідкувати, чи набуде дана справа популярності.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.