Новий Renault Captur збирається обіграти Mitsubishi ASX: перші фото

На європейський ринок кросовер Renault Captur вийшов в далекому 2013 році. Друга генерація цієї моделі з’явилася в Старому Світі у 2019-му і була побудована на новій модульній платформі CMF-B.

У рамках альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi нещодавно світ побачив новий Mitsubishi ASX, який виявився практично повноцінною візуальною копією Captur. Не дивно, що тепер у Франції намагаються візуально дистанціюватися від свого співплатформника.

Судячи з перших фотографій прототипів, модернізований кросовер Renault приміряє нові дизайнерські рішення, які дозволять йому бути несхожим на ASX.

Mitsubishi ASX 2023 Передбачається, що більшість візуальних змін в екстер’єрі Captur припаде на передню частину кузова, але не обійдуть зміни і корми.

Французькому кросоверу повинна дістатися інакше оформлена решітка радіатора з бампером, а також головна оптика з фарами нової форми і світлодіодними вертикальними «бумерангами» денних ходових вогнів.

Renault Captur 2024 Щодо корми, то в цій частині, швидше за все, C-подібні ліхтарі збережуть колишній формат, але змінять графіку. Крім того, змін зазнає і бампер.

Renault Captur 2024 Зміни в салоні повинні звестися до появи новітньої інформаційно-розважальної системи OpenR із сучасним програмним забезпеченням та 9,3-дюймовим дисплеєм. Водночас усередині машини буде також встановлений 10,2-дюймовий екран, відповідальний за відображення інформації на панелі приладів.

Renault Captur 2024 Renault Captur 2024 Певні нововведення очікують і на технічну частину кросовера. Так, наприклад, дизель BlueHDI можуть замінити на літровий рядний 4-циліндровий бензиновий мотор, здатний працювати навіть на природному газі. При цьому традиційні гібридні та версії, що підключаються, цілком ймовірно будуть залишатися в строю і далі.

Офіційна прем’єра нового Renault Captur відбудеться вже цього року.