У 2025 році Skoda презентує компактний та недорогий електрокросовер

0 529

Skoda має намір представити доступний електромобіль у своєму модельному ряді – компактний міський кросовер довжиною приблизно 4,1 метра. З очікуваним запасом ходу близько 450 км, автомобіль має на меті задовольнити потреби міських пасажирів завдяки своїм ефективним електричним можливостям.

Згідно з повідомленнями сайту Motor, електричний кросовер Skoda буде представлений у 2025 році за ціною від 25 000 євро, що робить його привабливим варіантом для споживачів з обмеженим бюджетом.

Цей майбутній електричний кросовер від Skoda є частиною амбітного плану компанії випустити загалом шість електричних моделей до 2026 року. Раніше Skoda представила візуалізацію моделі, яка дає уявлення про її дизайн та зовнішній вигляд.

З точки зору естетики, кросовер Skoda може похвалитися такими відмінними рисами, як видатний капот, подовжені фари і м’язисті розширені колісні арки. Дверні ручки висувні, що ще більше підкреслює витончений та обтічний профіль автомобіля.

Для досягнення доступності електромобіля Skoda буде побудований на спрощеній платформі MEB Entry. Очікується, що він прийде на зміну Skoda Kamiq довжиною приблизно 4,1 метра, що, можливо, призведе до зняття з виробництва останньої з виробництва. Розробники пообіцяли просторий салон, який можна порівняти зі стандартами B-класу, а також щедрий багажник.

 

Skoda крос 2025

Новий електричний кросовер Skoda матиме близьких побратимів у вигляді Volkswagen ID.2 і кросовера Cupra Urban Rebel. Всі три моделі планується виробляти в Іспанії, що підкреслює спільні зусилля в рамках Volkswagen Group з розширення асортименту електромобілів.

Щоб утримати витрати під контролем, Skoda вирішила оснастити кросовер літій-залізо-фосфатною батареєю, відомою своєю економічною ефективністю. Незважаючи на використання цієї акумуляторної технології, очікується, що запас ходу електромобіля Skoda складе близько 450 км, що забезпечить достатній пробіг для щоденних поїздок.

Оскільки Skoda націлена на електричне майбутнє, випуск цього доступного і компактного кросовера знаменує собою значний крок у стратегії розвитку електромобілів, орієнтованої на ширше коло споживачів і підкреслює прихильність бренду до сталої мобільності.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь