Двигуни цих автомобілів майже не ламаються: їх рекомендують до покупки

0 258

Як відомо, двигун – серце автомобіля. Водночас це ще й один із найдорожчих його компонентів. Які компанії випускають машини з найміцнішими двигунами вирішили з’ясувати в «CarMD». З наслідками дослідження ознайомилася редакція Avtosota.com.

Фахівці американської фірми спеціалізуються на виробництві діагностичного обладнання, тому добре знайомі зі статистикою поломок моторів тієї чи іншої компанії.

Головним критерієм оцінки в цьому рейтингу була середня кількість індикацій на панелі приладів машини позначення «Check Engine» (потрібна перевірка двигуна) за останні 5 років.

Компанії, що роблять найнадійніші двигуни за версією CarMD

  • На першому рядку за цим показником розташувалася Mitsubishi із середньою кількістю спрацьовування лампочки перевірки двигуна 0,66%.

Mitsubishi L200 2018

  • Срібло дісталося автомобілям німецького концерну Mercedes-Benz – 0,74%, а бронзу здобула продукція компанії Volkswagen (0,81%).
  • Далі розташувалися такі компанії як: Buick (0,84%), Ford (0,89%), Mazda (0,93%), BMW (0,94%), GMC (0,97%), Subaru (0 ,99%) та Cadillac (0,99%).

Honda CR-V

Що стосується добірки автомобілів із найнадійнішими двигунами, то до цього списку увійшли: Toyota Tacoma, Honda CR-V, Toyota Camry, Honda Accord, Hyundai Santa Fe, Ford Explorer та Nissan Qashqai.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь