У мережі показали, як виглядатиме нова Tesla Model 3: перший рендер

Tesla Model 3 2024

Цього тижня в мережу потрапили перші фотографії оновленого електрокара Tesla Model 3, який ще очікує офіційної прем’єри.

На знімках новинку можна було розглянути лише частково, оскільки принаймні чверть її кузова була прикрита захисним чохлом.

Незалежні дизайнери з ательє Sugar Design скористалися цією можливістю, щоб продемонструвати повноцінний зовнішній вигляд нової трійки, опублікувавши перший її рендер.

На зображенні, викладеному на офіційних сторінках тюнерів в інтернеті, показана Model 3, пофарбована в білий колір з чорним дахом.

Як видно на цій комп’ютерній візуалізації, передня частина кузова електрокара виконана з огляду на суперкар Tesla Roadster. Машина отримала новий бампер та інші фари, що стали помітно вужчими.

Tesla Model 3 2024 Як виглядатиме корма автомобіля поки невідомо, але, швидше за все, істотних змін у задній частині седана не варто очікувати.

Певні зміни повинні відбутися в салоні Model 3, де, як очікується, з’явиться повноцінна панель приладів. На шпигунських фотографіях з боку водія був помітний якийсь горбок, який і може виявитися новою деталлю в інтер’єрі найбюджетнішої на сьогодні «Тесли».

Tesla Model 3 2024 Виробництво реформної Model 3 має розпочатися вже на початку осені цього року. Згодом аналогічне оновлення переживе і кросовер Model Y, випуск якого у новому вигляді розпочнуть не раніше жовтня 2024 року.