Renault знімає із виробництва флагманський кросовер

0 2 874

За останніми повідомленнями сайту L’Argus, компанія Renault вирішила припинити виробництво свого кросовера Koleos, а нове покоління не входить до планів компанії. Складальна лінія в Пусані, Південна Корея, де виробляється Koleos, припинить випуск автомобілів у 2024 році.

Фактично, продажі Koleos в Європі вже почали згортатися, і останні автомобілі для європейського ринку будуть зібрані до кінця квітня і продані до листопада

Версія Koleos для азіатського ринку, відома як Renault QM6, залишиться у виробництві ще на деякий час, а потім буде знята з виробництва в наступному році. Це звільнить місце для нового кросовера Geely, який збиратиметься в рамках нової програми співпраці з Renault.

Однак, Renault оголосила, що Koleos буде замінений двома моделями. Перша – це нещодавно представлений Renault Espace, семимісний кросовер, який за розмірами можна порівняти з Koleos. Друга модель ще не представлена, але відомо, що це буде стильний кросовер-купе на базі Renault Austral, дебют якого запланований на початок 2024 року.

Нагадаємо, що Renault Koleos вперше був представлений у 2007 році, а друге покоління виробляється з 2016 року. Koleos цінується за просторий салон, зручні функції та комфортний досвід водіння.

Припинення виробництва Renault Koleos призвело до спекуляцій щодо причин такого рішення Renault. Вважається, що Renault оптимізує своє виробництво і зосереджується на розробці моделей, які будуть більш прибутковими для компанії. Koleos зіткнувся з жорсткою конкуренцією з боку інших моделей на ринку кросоверів, і Renault, можливо, вирішив інвестувати в новіші моделі, які можуть краще задовольнити мінливі запити клієнтів.

Рішення Renault припинити виробництво Koleos не є унікальним в автомобільній промисловості. Автовиробники регулярно оцінюють свої продуктові лінійки і вносять відповідні зміни. В одних випадках моделі знімаються з виробництва, оскільки вони більше не є прибутковими, в інших – замінюються новими, більш досконалими моделями, які можуть краще задовольнити потреби клієнтів.

На завершення, Renault вирішила припинити виробництво кросовера Koleos, і нове покоління не входить до планів компанії. Однак Renault пообіцяла замінити Koleos двома новими моделями, включаючи нещодавно представлений семимісний кросовер Espace і новий кросовер-купе на базі Renault Austral. Хоча припинення виробництва Koleos викликало спекуляції щодо причин такого рішення Renault, це, ймовірно, є частиною зусиль компанії, спрямованих на оптимізацію виробництва та інвестування в нові, більш досконалі моделі.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь