5 найгірших автомобілів бренду Infiniti за всі роки існування компанії

0 1 684

Infiniti – відомий бренд автомобілів класу люкс, який був представлений на ринку наприкінці 1980-х років. За ці роки Infiniti випустила кілька чудових автомобілів, які завоювали лояльних прихильників.

Однак, як і будь-який виробник автомобілів, Infiniti також випускав деякі моделі, які не відповідали рівню. У цій статті ми розглянемо п’ять найгірших автомобілів Infiniti, які коли-небудь випускалися.

Infiniti QX60

Infiniti QX60

Infiniti QX60 – це розкішний позашляховик середнього розміру, який був представлений у 2013 році. Хоча це популярний вибір для сімей, він має кілька недоліків, які роблять його одним з найгірших автомобілів Infiniti, коли-небудь вироблених. Однією з найбільших проблем QX60 є його недостатньо потужний двигун. Стандартний 3,5-літровий двигун V6 здається млявим і недостатньо потужним, особливо в порівнянні з конкурентами. Крім того, QX60 має тісний третій ряд, що робить його незручним для дорослих пасажирів.

Infiniti Q50

Infiniti Q50

Infiniti Q50 – це розкішний седан, який вперше зійшов з конвеєра у 2013 році. Хоча він має стильний зовнішній вигляд і комфортний салон, він не може похвалитися високими технічними характеристиками. Базовий двигун – 2,0-літровий чотирициліндровий, який відчувається недостатньо потужним, а більш продуктивні моделі не такі цікаві для водіння, як інші розкішні седани в своєму класі. Q50 також має заплутану інформаційно-розважальну систему, до якої потрібно деякий час, щоб звикнути.

Infiniti QX50

Infiniti QX50

Infiniti QX50 – це компактний розкішний позашляховик, який був презентований у 2007 році. Хоча це гарний автомобіль з комфортним салоном, він має кілька недоліків, які роблять його одним з найгірших автомобілів Infiniti, коли-небудь випущених. Однією з найбільших проблем QX50 є його паливна економічність. 3,7-літровий двигун V6 автомобіля вимагає багато пального і є неефективним, що робить його експлуатацію дорогою. Крім того, керованість QX50 не така гостра і приваблива, як у конкурентів, що робить його менш цікавим для водіння.

Infiniti Q60

Infiniti Q60

Infiniti Q60 – це розкішне спортивне купе, яке було представлене у 2013 році. Хоча він має витончений і привабливий зовнішній вигляд, він не може похвалитися високими технічними характеристиками. Базовий двигун Q60 – це 2,0-літровий чотирициліндровий двигун, який відчувається недостатньо потужним і якому не вистачає вишуканості, властивої іншим розкішним спортивним купе. Крім того, керованість Q60 не надихає, а їзда на ньому може бути жорсткою та некомфортною.

Infiniti QX4

Infiniti QX4

Infiniti QX4 – розкішний позашляховик, який почали випускати у 1997 році. Хоча на той час він був популярним вибором для сімей, у нього було кілька недоліків, які роблять його одним з найгірших автомобілів Infiniti, що коли-небудь сходили з конвеєра. Салон QX4 був тісним і не мав преміального відчуття, яке клієнти очікують від розкішного позашляховика. Крім того, керованість QX4 була низькою, і йому не вистачало позашляхових можливостей інших позашляховиків у своєму класі.

Замість висновку

На закінчення, хоча Infiniti випустила кілька чудових автомобілів за ці роки, вони також випустили кілька моделей, які не відповідали рівню. Infiniti QX60, Q50, QX50, Q60 і QX4 – п’ять найгірших автомобілів Infiniti, які коли-небудь випускалися.

Від малопотужних двигунів до тісних салонів, ці автомобілі мали кілька недоліків, які робили їх менш бажаними, ніж їхні конкуренти. Якщо ви шукаєте розкішний автомобіль, краще провести дослідження і уникати цих моделей.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь