Renault хоче об’єднатися з Google та Qualcomm, щоб конкурувати з Tesla

0 40

Французький автовиробник Renault оголосив про своє партнерство з компаніями Qualcomm та Google з метою розробки нового програмного забезпечення для своїх автомобілів, що дозволить бренду конкурувати з Tesla, лідером на ринку електромобілів.

Підрозділ Renault Ampere EV буде впроваджувати цю нову архітектуру програмного забезпечення, яка потребуватиме лише 20 процесорів, порівняно зі 100, які зараз використовує Renault. Ця нова програмна архітектура також дозволить оновлювати програмне забезпечення по повітрю, подібно до підходу Tesla.

Renault вважає, що нова програмна архітектура допоможе компанії уникнути 1,5 мільярда євро витрат на дослідження і розробки протягом наступних десяти років, а також підвищить вартість перепродажу для власників завдяки постійно оновлюваним функціям водіння та інформаційно-розважальних систем.

Керівник інженерного відділу Renault Жиль Ле Борн заявив, що до 2026 року архітектура програмного забезпечення компанії зрівняється з архітектурою Tesla. Генеральний директор Renault Лука де Мео визнав, що нещодавнє зниження цін Tesla може стати проблемою в короткостроковій перспективі, але Renault не буде вступати в цінову війну.

Ле Борн підкреслив, що Renault не має наміру роздавати автомобілі безкоштовно, і компанія хоче продавати автомобілі

Renault Google Qualcomm

Renault планує виділити свій підрозділ електротранспорту, Ampere, до кінця року і прогнозує, що його ринкова капіталізація може досягти 10 мільярдів євро. Цей крок є частиною більш масштабної реорганізації компанії, що включає створення спільного підприємства з Geely для виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Крім того, бренд Alpine перетвориться на виробника електромобілів.

За допомогою нової програмної архітектури Renault сподівається конкурувати з Tesla, яка є нинішнім лідером на ринку електромобілів. Розробка цієї програмної архітектури заощадить компанії мільярди євро на дослідження і розробки протягом наступного десятиліття, а також збільшить вартість перепродажу їхніх автомобілів.

Оскільки популярність електромобілів продовжує зростати, Renault робить кроки, щоб залишатися актуальною та конкурентоспроможною в галузі.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь