Tesla крутіша ніж Ford, Ferrari, General Motors і BMW разом узяті

0 62

Головний виконавчий директор Tesla і власник компанії SpaceX Ілон Маск вперше увійшов до п’ятірки найбагатших людей світу. Загальна сума його особистих капіталів досягла $ 74,2 млрд. Про це свідчать дані оновлюваного в реальному часі рейтингу ділового видання Forbes.

Довідка від Avtosota: Tesla Motors була заснована в липні 2003 року інженерами Мартіном Еберхардом та Марком Тарпеннінгом. Назва компанії – данина винахіднику та інженеру-електрику Нікола Тесла.

За даними на 21 серпня 00:05 статки Маска зросли до $ 74,2 млрд – це плюс $ 5,1 млрд за день. Причина такого зльоту – зростання цін на акції Tesla на біржі Nasdaq до $ +1668 за штуку (+ 9% за день). Маск володіє 21% акцій Tesla, правда, більше половини його пакета закладено в банках в якості забезпечення кредитів.

Цікаво, що Маск увірвався в ТОП-5 всього через тиждень після того, як опинився в ТОП-10 найбагатших людей світу (тоді його капітали оцінювалися в $ 70,8 млрд). Основа добробуту Маска – це пакет акцій Tesla. Цінні папери виробника електромобілів ще з 29 червня виросли в ціні на 60%, а з початку 2020 року – на 300%. Tesla зараз є найдорожчим за капіталізацією автовиробником в світі: її ринкова вартість оцінюється в $ 304,5 млрд – дорожче, ніж Ford, Ferrari, General Motors і BMW, разом узяті.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.