В Україні можуть заарештувати водія за непройдений техогляд

0 392

Відсутність талона обов’язкового технічного огляду може призвести до штрафів і втрати прав, навіть до арешту в Україні. Суд визначає, чи загрожує особі арешт або позбавлення прав через невиконання вимог техогляду.

Хоча деякі порушення караються лише незначними штрафами за перше порушення, наступні порушення можуть призвести до серйозних наслідків, таких як втрата водійських прав і навіть адміністративний арешт.

Нещодавно один водій в Україні на власному досвіді відчув усі складнощі правової системи країни щодо проходження техогляду

За непроходження техогляду водія оштрафували на 340 гривень за ч. 3 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. При цьому їх не попередили, що повторне таке ж порушення може призвести до позбавлення водійських прав.

посвідчення водія

Відповідно до ч. 4 ст. 121 КУпАП, водіям, які повторно протягом року експлуатують несправний або не пройшовший техогляд транспортний засіб, загрожує штраф від 850 до 1700 грн. Крім того, вони можуть бути позбавлені водійських прав. Крім того, вони можуть бути позбавлені права керування на строк від 3 до 6 місяців або піддані адміністративному арешту на строк від 5 до 10 діб.

Водій, про якого йде мова, висловив каяття і просив суд зберегти йому права. У справі № 734/848/23 суд вирішив застосувати додаткове покарання у вигляді адміністративного арешту на 5 діб.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь