9 автомобілів з мінімальними витратами на ремонт та обслуговування

0 2 112

Догляд за автомобілем є важливим аспектом володіння транспортним засобом, і однією з найбільш значних витрат, які з ним пов’язані, є витрати на технічне обслуговування.

Однак нещодавнє дослідження, проведене американським виданням Hot Cars, показало, що існують певні марки автомобілів, які потребують мінімальних витрат на ремонт і обслуговування.

Ось дев’ять найкращих марок, які потрапили до списку

Перші два місця у списку посіли корейські бренди Hyundai та KIA. В середньому власники Hyundai в США витрачають $8714 на обслуговування протягом десяти років, тоді як власники KIA витрачають трохи менше – $8442 за той самий період.

Hyundai Tucson

На третьому місці – німецький бренд Volkswagen, власники цих автомобілів у США витрачають в середньому $8166 на ремонт і обслуговування протягом десяти років. За даними аналітиків, Golf, Jetta і Passat є найменш витратними в обслуговуванні моделями Volkswagen і користуються популярністю серед українців.

Автомобілі MINI посіли четверте місце в списку, власники яких витрачають в середньому $8155 на обслуговування протягом десяти років. Власники Nissan і Mazda витрачають ще менше – в середньому $8088 і $8035 відповідно.

Останні три марки в списку вимагають найменше грошей на ремонт і обслуговування. Власники Honda витрачають в середньому $7827, Mitsubishi – $7787, а Toyota – $5996. Ці марки відомі своєю надійністю та довговічністю, що робить їх популярними серед автовласників, які хочуть заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Mitsubishi Outlander PHEV 2023

Отже, автовласникам, які хочуть заощадити на технічному обслуговуванні, варто розглянути можливість придбання автомобілів вищезгаданих марок. Ці бренди зарекомендували себе як надійні та довговічні, що робить їх розумною інвестицією для тих, хто хоче зменшити свої витрати на утримання автомобіля.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь