Dacia Spring: новий електрокар для економних

Dacia Spring
0 235

Нідерландські ЗМІ опублікували патентні зображення хетчбека Spring – суперкомпактного електрокара від компанії Dacia (входить до складу Renault) для ринків Європи. Новинка буде представлена вже в цьому році.

Довідка від Avtosota: Automobile Dacia SA – румунський виробник автомобілів, який отримав свою назву від історичного регіону, який становить більшу частину сучасної Румунії. Компанія заснована в 1966 році та стала дочірньою компанією французького виробника автомобілів Renault з 1999 року.

Електрокар на зображеннях – серійне втілення концепту Spring, який дебютував в березні 2020 року. Візуально товарна версія відрізняється спрощеною конфігурацією оптики і відсутністю захисної сріблястої накладки на бампері.

Spring є копією п’ятимісного електрокара Renault K-ZE, що продається в Китаї. Технічні характеристики серійної машини не представлені. Габаритна довжина концепту Spring становить 3,7 метра, а запас ходу – близько 200 кілометрів (цикл WLTP).Renault K-ZE

Силову установку Spring може запозичити у K-ZE. Електрокар для китайського ринку оснащений 45-сильним електромотором, розташованим на передній осі, і акумулятором ємністю 26,8 кВт⋅г, який заряджається на 100% за чотири години. Максимальна швидкість китайського варіанту становить 105 км / год, запас ходу на одній зарядці – 250 кілометрів (цикл NEDC).

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.