В китайській FAW показали, як має виглядати “автомобільна сексуальність”

0 173

На автосалоні, що проходить в китайському Чанчуні, компанія FAW представила Bestun B2-Concept. Мета прототипу – демонстрація нової дизайнерської концепції, яка ляже в основу седанів марки наступного покоління.

Довідка від Avtosota: корпорація FAW Group – китайська державна компанія з виробництва автомобілів зі штаб-квартирою в Чанчуні, Цзілінь, Китай. FAW – один із китайських автовиробників “Великої четвірки”, поряд з Chang’an Motors, Dongfeng Motor і SAIC Motor. У 2014 році компанія посіла третє місце за обсягом виробництва – 2,7 мільйона автомобілів.

FAW Bestune B2-Concept2
FAW Bestune B2-Concept

Сексуальна тема, власне, полягає в назві тієї самої концепції – “Сексуальна поверхню”. Вона має на увазі використання складного поєднання світла і тіней. Світлодіодні фари та решітка радіатора з асиметричним візерунком інтегровані одна в одну. Прообразом для оптики стало китайська зброя Ге, схожа на алебарду. Особливості концепту – відсутність центральної стійки, задні “суїцидальні” двері, що відкриваються проти руху автівки, камери замість дзеркал заднього виду і 22-дюймові колеса.

Традиційним для китайських концептів стала наявність великої кількості сенсорних поверхонь. Штурвал зробили складним, натякаючи на безпілотні технології. Однак про системи допомоги водієві інформації поки немає. Як і про силові агрегати концепту.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь