Kia та Hyundai відкликають півмільйона авто

Hyundai Santa Fe

Понад півмільйона пожежонебезпечних автомобілів Hyundai та Kia відкликаються для ремонту. Під відкликання потрапили моделі Hyundai Santa Fe з 2019 по 2023 рік, Hyundai Santa Fe Hybrid з 2021 по 2023 рік, Hyundai Santa Fe Hybrid з 2022 по 2023 рік, пікапи Hyundai Santa Cruz 2022 року.

Відкликання пов’язане з дефектом у стандартному буксирному пристрої, що створює ризик виникнення пожежі.

Фахівці Hyundai виявили, що друкована плата причіпного пристрою піддається впливу води через чотириконтактний роз’єм причіпного джгута, що призводить до короткого замикання і подальшого загоряння. Проблема може виникнути під час руху або на стоянці, що призводить до небезпечної ситуації для власника автомобіля.

Hyundai Santa Cruz

Для усунення проблеми власникам постраждалих автомобілів Hyundai та Kia необхідно буде відвідати сервісний центр, де автомобілі пройдуть огляд, а комплект проводів буде замінено на водонепроникний.

Крім того, автомобілі отримають новий 15-амперний запобіжник. Поки автомобілі все ще безпечні для руху, виробники рекомендують паркувати їх подалі від будівель.

 

Hyundai Santa Fe 2017

Це не перший випадок, коли Hyundai проводить масштабне відкликання. Близько року тому вони відкликали півмільйона Kia Sportage і K900, а також Hyundai Santa Fe, проданих до 2018 року, з тієї ж причини.

Останнє відкликання демонструє прагнення виробника забезпечити безпеку своїх клієнтів і запобігти нещасним випадкам, спричиненим дефектами продукції.