Kia та Hyundai відкликають півмільйона авто

0 1 593

Понад півмільйона пожежонебезпечних автомобілів Hyundai та Kia відкликаються для ремонту. Під відкликання потрапили моделі Hyundai Santa Fe з 2019 по 2023 рік, Hyundai Santa Fe Hybrid з 2021 по 2023 рік, Hyundai Santa Fe Hybrid з 2022 по 2023 рік, пікапи Hyundai Santa Cruz 2022 року.

Відкликання пов’язане з дефектом у стандартному буксирному пристрої, що створює ризик виникнення пожежі.

Фахівці Hyundai виявили, що друкована плата причіпного пристрою піддається впливу води через чотириконтактний роз’єм причіпного джгута, що призводить до короткого замикання і подальшого загоряння. Проблема може виникнути під час руху або на стоянці, що призводить до небезпечної ситуації для власника автомобіля.

Hyundai Santa Cruz

Для усунення проблеми власникам постраждалих автомобілів Hyundai та Kia необхідно буде відвідати сервісний центр, де автомобілі пройдуть огляд, а комплект проводів буде замінено на водонепроникний.

Крім того, автомобілі отримають новий 15-амперний запобіжник. Поки автомобілі все ще безпечні для руху, виробники рекомендують паркувати їх подалі від будівель.

 

Hyundai Santa Fe 2017

Це не перший випадок, коли Hyundai проводить масштабне відкликання. Близько року тому вони відкликали півмільйона Kia Sportage і K900, а також Hyundai Santa Fe, проданих до 2018 року, з тієї ж причини.

Останнє відкликання демонструє прагнення виробника забезпечити безпеку своїх клієнтів і запобігти нещасним випадкам, спричиненим дефектами продукції.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь