Названо штрафи за непристебнутий ремінь безпеки у 2023 році

0 6 605

Важливість використання ременів безпеки в Україні

В Україні пристібання ременем безпеки є обов’язковим як для водіїв, так і для пасажирів автомобілів. Це стосується пасажирів, які сидять на передніх і задніх сидіннях. Використання автокрісла також є обов’язковим для дітей, якщо їхній зріст не перевищує 145 сантиметрів. Дотримання цих правил є важливим для забезпечення безпеки на дорозі.

Винятки щодо використання ременів безпеки

Раніше в Україні існувало кілька винятків з правила пристібання ременями безпеки. Студенти, інструктори з водіння, пасажири та водії таксі були звільнені від пристібання ременів безпеки під час руху в межах міста. Однак, згідно з нещодавніми змінами до правил дорожнього руху, всі учасники дорожнього руху повинні пристібатися ременями безпеки як в межах міста, так і за його межами.

Єдиний виняток – водії та пасажири, які мають інвалідність, що не дозволяє їм пристібатися ременями безпеки. Важливо зазначити, що використання заглушок, які імітують пристебнутий ремінь безпеки, не є прийнятною альтернативою реальному використанню ременя безпеки. У разі аварії подушка безпеки може завдати серйозної шкоди області шиї і навіть призвести до смерті.

штраф поліція водій правила

Штрафи за невикористання ременів безпеки

Порушення правил користування ременями безпеки може призвести до штрафу в розмірі 510 гривень. Однак у випадку ДТП штраф може становити від 2400 до 8500 гривень. Водій несе відповідальність за те, щоб усі пасажири були пристебнуті ременями безпеки. У випадку, якщо всі чотири пасажири, включаючи водія, не пристебнуті ременями безпеки, штраф може скласти до 2400 грн.

Замість висновку

Пристебнутий ремінь безпеки є важливим заходом безпеки, який не можна ігнорувати. Штрафи за непристебнутий ремінь безпеки в Україні є високими і можуть бути збільшені в разі аварії. Водій несе відповідальність за те, щоб усі пасажири, включаючи дітей, були пристебнуті ременями безпеки. Не забувайте дотримуватися правил дорожнього руху і ставити на перше місце свою безпеку на дорозі.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь