Geely допоможе Renault з випуском силових агрегатів

0 164

Спільне підприємство китайської Geely та французької Renault готується до запуску 17 заводів у різних країнах світу.

Йдеться не про нові майданчики, а про нині діючі, які зазнають реорганізації та переналагодження

За інформацією Reuters, у рамках партнерства компанії займуться розробкою та конструюванням бензинових двигунів нового покоління, а також гібридних силових установок та коробок передач. У спільному підприємстві кожному з автоконцернів дістанеться по 50% акцій.

двигун

Очікується, що щорічно складальні майданчики будуть виробляти не менше 5 000 000 двигунів для моделей Renault і Geely, надавши майже 20 000 робочих місць у більш ніж 130 різних країнах.

Крім того, виробники активно працюють і над електричними технологіями. Причому французи вирішили повністю віддати свої напрацювання у цьому сегменті на відкуп новим китайським компаньйонам.

Раніше повідомлялося, що Geely виводить на ринок новий кросовер Galaxy L7: всього 870 доларів та запас ходу 1370 км

Китайська компанія Geely розпочала прийом попереднього замовлення на новий кросовер Galaxy L7 2023 року. Зараз оформити заявку на автомобіль може будь-хто, внісши 5 999 юанів (близько 870 у.о.), при цьому додатково покупцеві буде доступний пріоритетний тест-драйв, доставка автомобіля та ін.

Новий Galaxy L7 відноситься до класу середньорозмірних кросоверів

Довжина його кузова становить 4700 мм при колісній базі в 2785 мм, а за основу китайського паркетника була використана платформа e-СМА, яка ідеально поєднується з гібридом, що підключається (plug-in hybrid).


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь