Експерти назвали лідерів та аутсайдерів щодо якості серед брендів BMW, Lexus, Subaru, Porsche та Audi

0 2 151

Несподівано, але очікувано японська Toyota, яка споконвіку козиряє надійністю і довголіттям своїх автомобілів, не змогла увійти навіть до п’ятірки найякісніших і ресурсопридатних легковиків у світі. За підсумками дослідження, ініційованого профільними експертами, пальму першості – не дивуйтесь! – здобула баварська BMW.

Рейтинг найкращих транспортних засобів у черговий раз склали фахівці Consumer Reports на підставі комплексних тестів автомобілів.

Експерти оцінювали моделі щодо:

  • ефективності гальмування,
  • керованості,
  • реакцій агрегатної бази на різні експлуатаційні умови та поведінку водія,
  • рівня паливної економічності,
  • показників комфорту для водія та пасажирів.

По кожному бренду підраховувався загальний бал, до якого приписувалися оцінки надійності та задоволеності реальних автовласників. Окрім іншого, загальну картину доповнювали результати проведених краш-тестів.

У результаті, як уже було сказано, найкращим з найкращих виявився німецький BMW, який отримав 81 бал зі 100 можливих. У це важко повірити, але баварці, зважаючи на все, справді почаклували над якістю, збіркою, ресурсом ключових вузлів і агрегатів. До речі, німецька марка відібрала лідерство у японської Subaru, якій дісталося на два бали менше.

Subaru Impreza

А далі — знову не без сенсацій: ТОП-3 замкнув британський MINI, який також входить до автоконцерну BMW. Четверту та п’яту позиції застовпили за собою японські Lexus та Honda, які набрали по 77 очок.

Така улюблена в українців Toyota, що всю дорогу кричить про “вічність” своїх авто, зайняла лише шостий рядок «хіт-параду». Їй дихає в спину молодий корейський бренд Genesis, а восьме місце дісталося Mazda. На дев’яте ж прорвалася ще одна німецька марка – Audi. А десятку «довгограючих» легковиків вінчає корейська Kia.

Kia Seltos GT

Примітно, що американські концерни виявилися аутсайдерами

Найкращий результат продемонстрував Buick, який увірвався на 12 місце, пропустивши вперед японську Acura. І тільки після Hyundai і Porsche йде ще один бренд із США — Dodge, закривши собою ТОП-15 якісних автомобілів.

У Tesla, що всіляко підтримується американською владою, результати ще гірші — лише 17 рядок у рейтингу. Схоже, скоро сумнівні вироби Ілона Маска і зовсім вилетять із «двадцятки», яку сьогодні замикає скандинавська Volvo, яка теж, до речі, колись вкручувала у вуха споживачів байки, про непохитну надійність своїх виробів.

Втім, набагато гірші справи у британського “люксу” в особі Land Rover та Jaguar, а також заокеанських позашляховиків Jeep. Автомобілі цих марок за підсумками дослідження були визнані експертами як найненадійніші. В принципі нічого нового. Не дарма ж у споживчому середовищі подейкують, що машини згаданих вище брендів добре вміють їздити лише до автосервісу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь