Німці вивели на ринок найдешевшу електро Audi за 10 тисяч доларів

0 1 172

Як автовиробники диверсифікують свою продукцію

Минули ті часи, коли автовиробники були зосереджені виключно на виробництві автомобілів. Останніми роками такі компанії, як Audi, розширили асортимент своєї продукції за межі автомобілів. Одним з таких прикладів є електричний велосипед, представлений Audi.

Унікальний електричний велосипед від Audi

Електровелосипед Audi – це не звичайний велосипед. Він може похвалитися двигуном потужністю 0,35 к.с. і посиленою підвіскою, яка може впоратися з бездоріжжям і складними дорожніми умовами. Велосипед живиться від акумулятора ємністю 0,72 кВт-год та електродвигуна потужністю 0,25 кВт (0,35 к.с.), що постачається італійською компанією Fantic.

Особливості та дизайн

Audi вело

Робочий хід електровелосипеда становить 180 мм, що забезпечує більш плавну їзду по пересіченій місцевості. 27,5-дюймові шини Vitoria забезпечують додаткову підтримку в умовах бездоріжжя, а велосипед оснащений дисковими гальмами. Колір і дизайн велосипеда натхненні Audi RS Q e-tron, що надає йому елегантного та спортивного вигляду.

Хоча ціна електровелосипеда Audi становить $10 000, це один з найдоступніших варіантів у своєму класі, якщо порівнювати з аналогічними моделями від інших автовиробників.

Партнерство з Fantic

Audi співпрацює з Fantic для виробництва цього унікального електровелосипеда. Fantic постачає електродвигун і батарею для велосипеда, забезпечуючи його якість і надійність.

Audi вело

Замість висновку

Електровелосипед Audi є свідченням того, як автовиробники диверсифікують свою продуктову пропозицію. Завдяки потужному двигуну, посиленій підвісці та витонченому дизайну, цей електровелосипед є перспективним варіантом для тих, хто шукає високоякісний позашляховик.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь