Стало відомо, в яких областях України купують найбільше нових автомобілів

0 3 503

У першій п’ятірці регіонів майже всюди першість дісталася компактному кросоверу Renault Duster. Лише у Львівській області лідирував електромобіль Volkswagen ID.4.

За підсумками січня-лютого поточного року у Києві купили майже 30% проданих з початку року нових легковиків. На другому місці розмістилася Дніпропетровська область, на яку припало 9,3% реєстрацій, повідомляє “Укравтопром”.

Замикає першу трійку Київська область з часткою 7,4% продажів нових легковиків. Львівська область стала четвертим за розміром регіонального ринку – 5,7%. На п’ятому місці розташувалася Одеська область (5,6%).

На всіх зазначених ринках, крім одного регіону, лідером продажів був компактний кросовер Renault Duster

Одночасно популярністю на Львівщині користувався електромобіль Volkswagen ID.4, а Renault Duster дісталося друге місце.

Renault Duster

Другий результат у столиці дістався кросоверу Suzuki Vitara. Така сама позиція цієї моделі на ринках Дніпропетровської та Київської областей. На Одещині срібло належить BMW X5.

Третє місце на вказаних регіональних ринках посіли такі моделі:

  • у Києві – Skoda Octavia;
  • У Дніпропетровській та Київській областях – Volkswagen ID.4;
  • у Львівській області – Mercedes-Benz GLE;
  • в Одеській області – Hyundai Venue

Нагадаємо, у лютому українці переважно купували бензинові автомобілі, які залишаються лідерами ринку з часткою 39,6% (36 тис. авто) від загальної кількості угод купівлі-продажу нових та вживаних транспортних засобів. При цьому у сегменті імпорту лідирують дизельні машини.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь