До 2028 року компанія Mitsubishi випустить 16 нових моделей автомобілів

0 384

Японська Mitsubishi Motors оприлюднила стратегію розвитку до 2030 року. Одна з її частин стосується розвитку модельного ряду, який до 2028 року (тобто у найближчі п’ять років) мають поповнити 16 нових моделей.

Примітно, що дві моделі з цих 16-ти були розсекречені ще восени – це кросовер Mitsubishi ASX для Європи, що фактично став клоном Renault Captur, і кей-кар Mitsubishi Delica Mini для Японії. Продаж і того, і іншого почався цього року.

Mitsubishi ASX 2023
Mitsubishi ASX

Інші новинки можна розділити на три категорії

У першу увійдуть ті, які будуть оснащені традиційним двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ) – це пікап Mitsubishi L200 нового покоління, чий дебют запланований на кінець 2023 року, рамний позашляховик на його базі (2025 рік), великий семимісний кросовер (початок 20) серійна версія концептуального компактного кросовера XFC, який має дебютувати або наприкінці 2023 року, або на початку 2024 року.

Mitsubishi

До другої групи віднесемо електрокари та гібриди.

До них увійдуть новий субкомпактний хетчбек Colt (перелицьований Renault Clio) і компактвен Xpander, вихід яких намічений на 2024 рік, а також новий дворядний гібридний кросовер і два електромобілі, розроблені спільними зусиллями концернів Renault і Nissan – вони повинні вийти в 2025 році.

Моделями, для яких конкретні терміни виходу поки не названі, виявилися електричний пікап і мінівен у бензиновій та гібридній версіях, який, ймовірно, стане на щабель вище компактвена Xpander. Усі вони також з’являться до 2028 року.

На закінчення скажемо, що головними ринками для Mitsubishi до кінця десятиліття залишаться Океанія (Австралія, Нова Зеландія) та Південно-Східна Азія. Другими за пріоритетом будуть Африка, Близький Схід та Південна Америка, а на третьому місці будуть стояти Північна Америка, Європа, Китай та рідна Японія.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь