Стало відомо, за якими цінами продають паливо Shell, ОККО, Авіас, WOG, та Chipo

0 1 842

Ціни на бензин, дизельне паливо та автомобільний газ знову змінилися на вихідних, про що повідомили на АЗС.

Середня вартість бензину А-95+ на 25 лютого становить 49,20 грн/л. У той же час, ціна на Катрал є найбільш вигідною – 46,99 грн/л. На інших АЗС, таких як ОККО, WOG, Route та Neftek, А-95+ коштує 51,00 грн/л.

Ціна на А-95 знизилась на практично 2 гривні та становить 47,56 грн/л. А-92 коштує 46,51 грн/л.

Літр дизпалива зараз продається за 50,29 грн, тоді як ціна на автогаз становить 24,08 грн/л.
ціна пальне

Ціни на паливо на різних АЗС виглядають так:

Раніше повідомлялося, що українцям можуть заборонити купувати паливо на АЗС за готівку.

Сьогодні український ринок автомобільного палива переживає нелегкі часи. Влада країни робить чергові кроки на цій ниві, намагаючись покращити ситуацію. Чергова зміна передбачає запровадження безготівкового розрахунку під час оплати пального.

Пропонується запровадити заборону на продаж палива за готівку. Про це стало відомо від чиновника з Офісу Президента Ростислава Шурми.

ОП планує запровадити оплату за підакцизні товари лише безготівковим розрахунком

Влада пояснює, що Україну чекає податкова реформа, яка просувається Офісом президента, а компенсатором цього перетворення може стати акцизний податок.

Зокрема, влада розглядає можливість підвищення податкових ставок на шкідливе споживання. Серед таких товарів: тютюнові вироби, алкогольні, а також викопне паливо. Згідно з цією реформою, оподаткування підакцизних товарів має бути приведене до середньоєвропейського рівня, повідомляє Р.Шурма.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь