Українським водіям розповіли найдієвіші способи економії палива в 2023 році

0 155

Існує кілька способів, які можуть допомогти зекономити розхід палива на автомобілі. Нижче наведемо кілька порад.

Правильна їзда

Швидка їзда та різкі рухи на дорозі можуть споживати багато палива. Щоб зекономити паливо, потрібно їздити рівномірно та утримувати оптимальну швидкість. Також потрібно уникати гальмування та різких рухів на дорозі.

Перевірка тиску в шинах

Перевірка тиску в шинах є важливим елементом збереження палива. Недостатній тиск у шинах може збільшити опір руху та споживання палива.

Регулярне обслуговування

Регулярне обслуговування автомобіля може покращити роботу двигуна та зменшити споживання палива. Переконайтеся, що масло та інші рідини автомобіля змінюються вчасно, та що двигун налаштований правильно.

Використання кліматичної установки

Використання кліматичної установки може споживати багато палива. Якщо можливо, використовуйте систему кондиціонування повітря в обмеженому режимі або взагалі уникайте її використання, особливо при низьких швидкостях.

Зменшення ваги автомобіля

Зайвий вантаж у автомобілі може підвищити споживання палива. Видаліть з автомобіля зайві предмети, які не потрібні для подорожі, щоб зменшити вагу автомобіля.

Використання палива високої якості

Використовуйте паливо високої якості та з відповідним октановим числом, оскільки це може зменшити споживання палива.

заправка паливо бензин

Раніше повідомлялося, що українцям можуть заборонити купувати паливо на АЗС за готівку.

Сьогодні український ринок автомобільного палива переживає нелегкі часи. Влада країни робить чергові кроки на цій ниві, намагаючись покращити ситуацію. Чергова зміна передбачає запровадження безготівкового розрахунку під час оплати пального.

Пропонується запровадити заборону на продаж палива за готівку. Про це стало відомо від чиновника з Офісу Президента Ростислава Шурми.

ОП планує запровадити оплату за підакцизні товари лише безготівковим розрахунком

Влада пояснює, що Україну чекає податкова реформа, яка просувається Офісом президента, а компенсатором цього перетворення може стати акцизний податок.

Зокрема, влада розглядає можливість підвищення податкових ставок на шкідливе споживання. Серед таких товарів: тютюнові вироби, алкогольні, а також викопне паливо. Згідно з цією реформою, оподаткування підакцизних товарів має бути приведене до середньоєвропейського рівня, повідомляє Р.Шурма.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь