Компанія Consumer Reports назвала найякісніші марки автомобілів в 2023 році

BMW iX1

Американці дуже люблять складати рейтинги найнадійніших автомобілів. Минулого разу своїм дослідженням поділилося агентство JD Power, тепер свій топ найякісніших представила інша велика компанія – Consumer Reports.

Рейтинг складався на основі випробувань, проведених організацією, результатів опитувань та всіх доступних на момент підготовки списку краш-тестів.

Перше місце з 81 балом “взяла” марка BMW, яка піднялася на дві позиції порівняно з минулим роком. Subaru поступилася зовсім трохи – 79 балів. У трійці лідерів опинився бренд Mini, який також має 79 очок.

Mini Cooper S Resolute Edition Enigmatic Black

Lexus та Honda отримали по 77 балів, розташувавшись на четвертому та п’ятому місцях відповідно. На бал менше набрали Toyota і Genesis і займають шостий і сьомий рядки. Причому Genesis, відзначають укладачі рейтингу, зробив найбільший стрибок – одразу на 12 позицій нагору.

На восьмому місці – Mazda з 75 балами, за нею, поступившись балом, йде Audi. Замикає десятку лідерів списку найнадійніших авто Kia, яка має 73 бали.

Незмінним, причому у рейтингах різних агентств та дослідницьких центрів, залишається антилідер

Найненадійніші автомобілі випускає Land Rover (45 балів). Ледве краще справи з якістю у Jeep – 46 балів. На третьому місці з кінця розташувалася марка Jaguar – 52 бали, далі з різницею в бал йдуть Alfa Romeo та Mitsubishi.

Mitsubishi Outlander PHEV 2023

Окремо варто відзначити результати кількох марок.

Наприклад, Lincoln піднявся на 10 рядків, набравши 66 балів та посівши 16 місце. Бренд обійшов Volkswagen та Volvo, у яких 64 бали, Cadillac (62 бали) та Mercedes-Benz (56 балів). Так, у Tesla, незважаючи на всі свідчення про посередню якість збірки, накопичилося 66 балів, тобто стільки ж, скільки взяв “Лінкольн”.