Mercedes випустить “бебі-Гелендваген” у 2026 році, але це буде кросовер

Mercedes-Benz Гелік

Mercedes, здається, зважився на випуск моделі, чутки про яку ходять з давніх-давен – так званого “бебі-Гелендвагена”. І, “Дякую” за це потрібно сказати Ford та його успішному сімейству Bronco.

Ford відродив Bronco – рамний позашляховик, а разом з ним презентував Bronco Sport, менш утилітарний автомобіль, який є кросовером – ну не всім же по бруду та мокрому піску колесити хочеться. Приблизно таку ж стратегію вибирає “Мерседес”, який до безсмертного G-Class додасть ще одну модель зі схожим дизайном, але з іншими характеристиками.

Так, наприклад, кузов майбутньої новинки буде несучим, дорожній просвіт зменшать, а за габаритами він буде трохи компактнішим за “Гелендваген”. За інформацією джерела газети Handelsblatt, кросовер можуть збудувати на новій платформі Mercedes MMA.

MMA дебютує наступного року та стане також базою для наступних поколінь CLA, GLA та GLB.

Mercedes-Benz Гелік

Зрозуміло, для цієї архітектури спочатку передбачено електрифікацію, тому “бебі-Гелік” буде не тільки у версії з ДВЗ, а й чисто електричним. До того ж, ситуація зобов’язує: Євросоюз затвердив заборону на продаж авто з ДВЗ з 2035 року та ще низку положень, які ведуть ЄС до вуглецево-нейтрального майбутнього.

Прем’єра новинки відбудеться, як очікується, в 2026 році. Електричний Mercedes G-Class з’явиться раніше.